Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Victoria’s Secret modelleri defileye nasıl hazırlanıyor?
Victoria’s Secret modelleri defileye nasıl hazırlanıyor?
Yılın en merak edilen moda şovuna sayılı günler kaldı. Peki dünyaca ünlü melekler bu özel geceye nasıl hazırlanıyor dersiniz? İşte yanıtı...
Moda 29 Ekim 2016 - 09:08

Kostümler, sahne dekoru, modeller, sahnede performans sergileyen sanatçılar derken her şeyiyle dört dörtlük bir gece yaşatan Victoria's Secret  defilesi güzel olduğu kadar oldukça zor.

adriana

Kusursuz vücut hatlarıyla podyumda salınan mankenlerin ise bu görünüme kavuşması  tahmin edersiniz ki pek de kolay değil.

martha

Victoria's Secret melekleri forma girmek için neler yapıyor derseniz, aslında yapmadıkları spor dalı yok diyebiliriz.

josephineskrive

Saatler süren kardiyo dersleri, ağırlıklık, boks ve dahası…

boks

Hatta ülkemizde daha yeni yeni adının duyulmaya başladığı, Ballet Beautiful (New York Şehir Balesi dansçısı Mary Helen Bowers'ın 2008'de başlattığı, balenin zor hareketleriyle birleşen fitness dersi) egzersizlerini bile yapıyorlar.

vs

Neredeyse her gününü spor salonunda geçiren güzel modeller, bu hallerini sosyal medya hesaplarından da paylaşmayı ihmal etmeyerek, zorlu çalışma süreçlerini eğlenceli paylaşımlarıyla keyifli hale getiriyorlar.

hgt6u7u

Seksi güzeller şov gecesi kusursuz görünmek için ter dökerken, takipçilerinden gelen binlerce yorum ve beğeniyle tam destek alıyorlar.
taylor

Son güncelleme: 10:45 - 29.10.2016