Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Victoria’s Secret’ın 3 milyon dolarlık sütyeni görücüye çıktı
Victoria’s Secret’ın 3 milyon dolarlık sütyeni görücüye çıktı
'Fantasy Bra'yı bu sene Jasmine Tookes taşıyacak.
Moda 28 Ekim 2016 - 00:07

Victoria's Secret Fashion Show‘un melekleri kadar merakla beklenen bir şey varsa o da her yıl bir yenisi tasarlanan milyon dolarlık mücevherlerle süslenmiş Fantasy Bra çamaşırı ve elbette onu taşıma onuruna erişecek olan modelin kim olacağı mevzusu…

vs1

Bu yıl 5 Aralık tarihinde Paris’te gerçekleşecek olan Victoria’s Secret şovunun fantezi sütyeni Jasmine Tookes eşliğinde çarşamba günü tanıtıldı.

vs

Eddie Borgo tarafından tasarlanan çarpıcı sütyen, yaklaşık 9.000 kıymetli taşa sahip olmanın yanı sıra, 18 karatlık zümrüt ve elmaslardan oluşuyor. Değeri ise tam 3 milyon dolar!

vs2

Geçtiğimiz sene Victoria Secret meleği seçilmesine rağmen fantezi sütyenini taşıma onuruna erişen 25 yaşındaki seksi model Jasmine Tookes, çarşamba günü gerçekleşen tanıtımda heyecanını ve mutluluğunu dile getirirken, bu haberi 5 ay boyunca gizli tutmak zorunda kaldığını da söyledi.

vs3
Son güncelleme: 08:15 - 28.10.2016