Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yaz düğünlerinin vazgeçilmezi…
Yaz düğünlerinin vazgeçilmezi…
Her düğün konseptine uygun gelinlik, iç çamaşırı, aksesuarlar ve bekarlığa veda partilerinin vazgeçilmezi haline gelen özel ürünlerin yer aldığı Wedding Koleksiyon 1 Haziran'da satışa çıktı.
Moda 14 Haziran 2016 - 16:07

Ulaşılabilir ve stil sahibi modanın en hızlı adresi Trendyol.com, gelinlikten iç giyime, aksesuardan bekarlığa veda partilerine özel tasarlanan parçalara kadar geniş seçenek yelpazesine sahip yepyeni bir koleksiyon tasarladı.  İlkbahar-Yaz 2016 gelinlik ve abiye modasının trendlerini taşıyan koleksiyon ile evlilik hazırlıkları için tüm detaylara hızlı ve güvenilir şekilde ulaşmanızı sağlıyor.

Wedding Koleksiyonu her düğün konseptine uygun gelinlikleri ile her zevkten gelinin beğenisini kazanacak. Sahil düğünlerinden ilham alınan romantik dizaynlar, dönem gelinliklerini aratmayan görkemli tasarımlar, dantel, payet ve şifon detaylarla renklendirilen modelleriyle müşterilerle buluşmayı bekliyor.
trendyol-
İç giyim ve aksesuar çeşitlerinin de unutulmadığı koleksiyonda gelinlerin tüm ihtiyaçları düşünülüyor. Gelinin evden ayrılma seramonisi ve düğün günü hazırlıklarda kullanılacak şık ve zarif elbiseler de koleksiyonda yerini alıyor.
gelinlik

Eğlenceli düğünlerin vazgeçilmez öncüsü bekarlığa veda geceleri için hazırlanan esprili ve orijinal t-shirtler, sabahlıklar ve aksesuarlarla en güzel gününüze hazırlanırken baş yardımcınız olacak1 Haziran tarihinde satışa çıkan Wedding Koleksiyon,  tüm gelin adayları ve evlenecek arkadaşlarına hoş sürprizler hazırlamak isteyenlerin gözdesi olacak.
trend-