Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yazın en güzel ünlü gelini hangisi?
Yazın en güzel ünlü gelini hangisi?
Her gelin güzeldir ancak bu yazın en, en güzel gelini sizce hangisi?
İmge BALIK
Moda 5 Ağustos 2016 - 12:32

Ünlüler dünyası şu sıralar düğün-dernek mevzularıyla çalkalanıyor. Ünlü isimler  yaz başından beri birer birer dünya evine girerken, hepsinin arasında da farkında olmadan bir güzellik yarışı hakim olmaya başladı.

Sinem Kobal, Neslihan Atagül, Burcu Biricik… Her biri televizyon dünyasının merakla izlenen ve büyük ilgiyle takip edilen isimlerinden. Peki bu yazın gelinlerinden hangisi saçıyla, makyajıyla, gelinliğiyle ‘kusursuz gelin’i?

Sinem Kobal & Kenan İmirzalıoğlu
Düğünde nasıl bir gelinlik giyeceği oldukça merak edilen Sinem Kobal,  Zeynep Tosun imzalı, göğüs dekolteli, uzun kuyruklu bir gelinlik giydi. Kobal, vintage rüzgarları esen gelinliğinde duvak yerine uzun kuyruk tercih etti. Klasik ‘gelin başı' modasından uzak duran Sinem Kobal, açık bıraktığı saçlarını sezonun trendi örgüyle birleştirdi.

sinem2-1

Ezgi Eyüboğlu & Kaan Yıldırım
Esma Sultan Yalısı'nda dünya evine giren Ezgi Eyüboğlu, prenses gelinlik modeliyle davetliler karşısına çıktı. Uzun kollu, dantel bir gelinlik tercih eden Ezgi Eyüboğlu, A kesim gelinliğinin kollarını çiçek motifleri ile detaylandırılırken, gelinliğini dantel ve aplike detaylarla süsledi. Ezgi Eyüboğlu’nun nude makyajını, yarım toplanmış dalgalı saçları ve çiçekli zarif  tacu tamamladı.

ezgi-eyuboglu-ve-kaan-yildirimdan-masal-gibi-bir-dugun-2

Neslihan Atagül & Kadir Doğulu
Yaz sezonunun belki de en çok konuşulan düğünü Neslihan Atagül & Kadir Doğulu çiftinindi. Gelinliği, düğün seramonisi, pasta dansı, sade görünümlü makyajında kullanılan ürün detayları derken, Neslihan Atagül uzun bir süre adından söz ettirdi. nikah için Vakko, derin göğüs dekolteli, dantel işlemeli balık formunda ve upuzun kuyruklu bir gelinlik tercih ederken, after party için ikinci bir gelinlik giyen Neslihan Atagül'ün transparan detaylı, çift yırtmaçlı, çılgın mı çılgın gelinliğ ise Zeynep Tosun imzası taşıdı.

neslihan

Burcu Biricik & Emre Yetkin
Eğelenerek evlenen ünlüler listesinde Neslihan Atagül’den sonra adını yazdıran yepyeni ünlü gelin Burcu Biricik. Emre Yetkin ile dünya evine giren Biricik, omuzları düşük sade bir gelinlik tercih etti. Dantel detaylı gelinliğini, saçlarına taktığı çiçeklerden yapılmış taçla tamamlayan Burcu Biricik, makyajında da sadeliği seçti.

burcu-biricik

Evlin Levinler & Bülent Khnazzab
Oyuncu Elvin Levinler ve sevgilisi Bülent Khnazzab'la 4 Ağustos tarihinde diğer ünlülerin görkemli düğünlerinin aksine, Bodrum'da sessiz sedasız evlendiler. Bu sezon neredeyse hiç kabarık gelinlik görmezken, Elvin Levinler de sezonun modası, balık görünümlü deirn sırt dekolteli bir gelinlik tercih etti. Sinem Kobal gibi duvak tercih etmeyen Levinler, doğal görünümlü makyajını da yine doğal topuzuyla tamamladı.

elvinbulent2

Son güncelleme: 12:47 - 05.08.2016

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.