Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yıllar geçti dekoltesi değişmedi
Yıllar geçti dekoltesi değişmedi
Charlize Theron yıllar geçse de güzelliğinden asla ödün vermiyor.
İmge BALIK
Moda 1 Mart 2016 - 09:08

Charlize Theron, Oscar ödüllerine sadece 2003 ve 2005 yılında aday olsa da, her  yıl güzelliği ile adından söz ettirmeyi başarıyor.

Charlize Theron Foto: Reuters

2003 yılında En İyi Kadın Oyuncu dalında  Cani (Monster) filmiyle Oscar’ı kucaklayan Theron’un yıllar güzelliğine güzellik katıyor, makyaj tercihini ise her zaman doğal görünümden yana yapıyor. Geçtiğimiz yıllara şöyle bir uzandığımız zaman, Charlize Theron’un stilinin vazgeçilmez detayı göğüs dekolteleri dikkat çekiyor.

İşte güzeller güzeli oyuncu Charlize Theron’un değişmeyen dekolte sevgisiyle Oscar görünümlerinden birkaçı…

Yıl 2004, Charlize Theron parlak, derin sırt dekolteli, cesur mu cesur beyaz bir elbise ile kaşımıza çıkıyor.

Charlize Theron

2011 yılına geldiğimizde saçlarını uzatan Charlize Theron yine seçimini beyazdan yana kullanıyor. Bu kez dekolte tercihi sırt ve omuzdan yana…

Charlize Theron

2013 Charlize Theron’un Oscar tarihinde belki de en şık, en iddialı görünüme sahip olduğu yıl. Kısacık kestirdiği saçlarıyla muhteşem görünen Theron, beyaz göğüs dekolteli elbisesi ve saçlarıyla gecenin en çok konuşulan isimlerinden biri olmuştu.

Charlize Theron

2014 yılında katıldığı Oscar gecesinde göğüs dekoltesinin biraz daha derinleştiği göze çarpıyor. Hafif uzayan saçlarının rengini biraz koyulaştıran Charlize Theron, elbise seçimini bu kez siyahtan yana kullanıyor.

Charlize Theron

2015 yılında Oscar gecesinde göremediğimiz Charlize Theron’un  2016’da dönüşü muhteşem oluyor. Kırmızılar içinde geceye katılan Theron’un göğüs dekoltesi biraz daha derinleşiyor ve sırt detayı da ekleniyor. 2016 Oscar Töreni’nde kırmızı elbisesiyle yakıp geçen Theron, yine gecenin en çok konuşulan, en şık ve en seksi isimlerinden biri olmayı başarıyor.

Charlize Theron
Son güncelleme: 09:10 - 01.03.2016