Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Köylü güzeli kılığında poz verdi
Köylü güzeli kılığında poz verdi
Muğla'nın Bodrum ilçesinde fotoğraf çekimine katılan Kazakistanlı model Yuliya Dedova, köylü güzeli kılığında verdiği pozlarla nefes kesti.
Yaşam 4 Kasım 2016 - 13:31

Geçen ekim ayında ‘Asya Güzeli’ seçilen Kazakistanlı model Yuliya Dedova, 5 yıldızlı bir otel ve SPA merkezinin 2017 katalog çekimleri için Bodrum’a geldi.

kazak-ic

Dubai’de yaşayan, 1.85 boyunda 24 yaşındaki Dedova, 2017’de Bodrum’da hizmete girecek 5 yıldızlı bir otel ve SPA merkezinin katalog çekimleri için 6 kişilik ekiple çalıştı.

kazak-ic-2

Çekimler, Mumcular ve Sazköy mahallelerindeki yaklaşık 150 yıllık tarihi Bodrum evlerinde yapıldı. Köylü güzeli görünümünde pozlar veren Dedova, 5 gün kentte kaldıktan sonra, yine özel bir turistik tesisin çekimleri için Antalya’ya geçti.

kazak-ic-3

Modelliğin yanı sıra profesyonel olarak voleybol da oynayan Dedova, Gümbet’te lüks bir otelde konakladı.

kazak-ic-4

Çekimlerden arta kalan zamanlarda denize girerek güneşlenen Dedova, jet-ski’ye de bindi. Bodrum’daki çekimlerden bazılarını kendisine ait sosyal paylaşım sitesinden hayranlarıyla paylaştı.

kazak-ic-5
Son güncelleme: 17:41 - 04.11.2016