Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
20 çocuktan 20 sevgi tarifi
20 çocuktan 20 sevgi tarifi
Çocuklar saf sevgiyi görebilecek kadar temizler...
Yaşam 25 Şubat 2016 - 12:12

Yaşları 4 ile 8 arasında değişen çocuklardan sevginin tarifi istenmiş. İşte duygulandıran, gerçek sevgi tarifleri…

1. “Büyükannem, artriti olduğu için eğilip ayak tırnaklarına oje süremiyordu. Bu yüzden onun için bunu hep büyükbabam yapıyor; kendi ellerinde de artrit olsa bile. İşte sevgi budur.” – Rebecca, 8 yaşında.

2. “Biri sizi sevdiğinde, isminizi söyleyiş şekli farklıdır. İsminizin onların ağzında güvende olduğunu bir şekilde bilirsiniz.” – Billy, 4 yaşında.

3. “Aşk, kadının parfüm, erkeğin ise tıraş kolonyası sürmesi ve ikisinin dışarı çıkıp birbirlerini koklamalarıdır.” – Karl, 5 yaşında.

4. “Sevgi, yemeğe çıktığınızda patates kızartmanızın çoğunu karşılığında bir şey almadan karşınızdakine vermektir.” – Chrissy, 6 yaşında.

5. “Sevgi, yorgun olduğunuzda sizi gülümseten şeydir.” – Terri, 4 yaşında.

6. “Aşk, annemin babam için kahve yapması ve ona kahveyi vermeden önce tadının yerinde olduğundan emin olmak için bir yudum almasıdır.” – Danny, 7 yaşında.

7. “Aşk, sürekli öpüşmektir. Öpüşmekten yorulduğunuzda ise hala birlikte olmak ister ve konuşursunuz. Annem ve babam da böyle. Öpüştüklerinde iğrenç görünüyorlar.” – Emily, 8 yaşında.

8. “Hediye açmayı bırakır ve etrafınızı iyice dinlerseniz, sevgi, Noel’de sizinle birlikte odada olan şeydir.” – Bobby, 7 yaşında.

9. “Nasıl daha iyi seveceğinizi öğrenmek istiyorsanız, işe nefret ettiğiniz bir arkadaşınızdan başlayın.” – Nikka, 6 yaşında.

10. “Sevgi, bir erkeğe tişörtünü beğendiğinizi söylemeniz, bunun üzerine onun da her gün onu giymeye başlamasıdır.” – Noelle, 7 yaşında.

11. “Sevgi, birbirlerini çok iyi tanıdıktan sonra bile arkadaş olabilen küçük bir yaşlı adam ve kadın gibidir.” – Tommy, 6 yaşında.

12. “Piyano resitalim sırasında sahnedeydim ve korkuyordum. Beni izleyen insanlara baktım ve babamın bana el salladığını ve gülümsediğini gördüm. Bunu yapan tek kişi oydu. Ve artık korkmuyordum.” – Cindy, 8 yaşında.

13. “Annem beni herkesten çok seviyor. Başka kimsenin gece beni öperek uyuttuğunu göremezsiniz.” – Clare, 6 yaşında.

14. “Aşk, annemin babama en iyi tavuk parçasını vermesidir.” – Elaine, 5 yaşında.

15. “Aşk, annemin babamı iğrenç kokarken ve terliyken görmesi ve buna rağmen onun Robert Redford’dan daha yakışıklı olduğunu söylemesidir.” – Chris, 7 yaşında.

16. “Sevgi, köpeğinizin, siz onu tüm gün yalnız bıraktıktan sonra bile yüzünüzü yalamasıdır.” – Mary Ann, 4 yaşında.

17. “Ablamın beni sevdiğini biliyorum, çünkü eski giysilerini bana veriyor ve çıkıp kendine yenilerini almak zorunda kalıyor.” – Lauren, 4 yaşında.

18. “Birini sevdiğinizde, kirpiklerinizi kırpıştırırsınız ve içinizden küçük yıldızlar çıkar.” – Karen, 7 yaşında.

19. “Aşk, annemin babamı tuvaletteyken görmesi ve bunun iğrenç olduğunu düşünmemesidir.” – Mark, 6 yaşında.

20. “Bunu gerçekten kastetmediğiniz sürece ‘Seni seviyorum.’ dememelisiniz. Ama eğer gerçekten kastediyorsanız, bunu çok fazla söylemelisiniz. İnsanlar unutkandır.” – Jessica, 8 yaşında.

Son güncelleme: 13:29 - 25.02.2016