Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
20’li yaşlarda yapılan ilişki hataları
20’li yaşlarda yapılan ilişki hataları
İnsanın en güzel yaşları 20'li yaşlar. En cıvıl cıvıl ve en özgür olduğumuz yaş. Bu yaşların olmazsa olmazı ise aşk. Aşkı yaşarken bu hataları yapmayın.
Yaşam 8 Şubat 2016 - 20:22

Birlikte olduğunuz kişinin yanında kendinizi çok rahat hissettiğiniz ve uzun süredir beraber olduğunuz için bu ilişkiye devam etmeniz bir. Duygularınızla yüzleşin ve doğru kararlar verin.

Çalışmanıza, eğitiminize, düşüncelerinize ve en küçük insani detaylarınıza bile karışan bir erkekle mutlu olabileceğinizi hayal etmek bir başka büyük hata! Size saygı duyan biriyle ilişki yaşamalısınız.

En büyük hatalardan biri size çekici biriyle beraber olmanız olur. Hoşlanmadığınız biriyle vakit geçirmek için kendinizi zorladığınız her dakikadan nefret edeceksiniz. Size yaptığı iğrenç esprilere gülmeyecek, “romantik randevu”lardan bir an önce kaçıp hızla eve dönmenin planlarını yapacaksınız.

Kadınlar 20’li yaşların başlarında görüştükleri kişiyi kafalarında canlandırdıkları ideal erkeğe uydurmaya çalışırlar. Sevgilinizi başka birine dönüştürme planınız oldukça basit görünse bile onu olduğu olduğu gibi kabullenmelisiniz.


20’li yaşlardaki kadınlar ilişki hakkında gerçeklerle yüzleşmekte zorluk çekiyor. Birkaç buluşmanın ardından sevgilinize karşı hislerinizin aynı olmamasının nedeni gerçekten birbirinize göre olmamanız olabilir.

20li yaşlarda tanıştığınız erkeği hayatınızın erkeği zannedersiniz. Bu durumda ailesiyle tanışmak veya ailenizle tanıştırmak gibi hatalara düşebilirsiniz. İlişkiniz tam anlamıyla rayına oturmadan bu hataya düşmeyin.

Son güncelleme: 09:32 - 09.02.2016
Etiketler