Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
25 yıllık saçlar Elif’e moral oldu
25 yıllık saçlar Elif’e moral oldu
İzmir’de kanser tedavisi gören 18 yaşındaki Elif Bingöl’e destek, 52 yaşındaki Nuray Düzel’den geldi. Nuray Hanım 25 yıldır kestirmediği saçlarını kestirip Elif’e hediye etti.
Yaşam 20 Ekim 2016 - 03:01

İzmir'de kanser tedavisi gören 18 yaşındaki Elif Bingöl'e destek, 52 yaşındaki Nuray Düzel'den geldi. Nuray Hanım 25 yıldır kestirmediği saçlarını kestirip Elif'e hediye etti.

HAYATI DEĞİŞTİ

EVLİ ve bir çocuk annesi, emekli Nuray Düzel, kanserli hastalarda ilgili bir televizyon programı seyrettikten sonra hayatı değişti. 25 yıldır kestirmediği saçlarını kestirip peruk yaptırarak kanserli bir hastaya vermek isteyen Nuray Hanım, Kanserle Dans Derneği aracılığıyla Elif Bingöl'le tanıştı. 10 ay önce yumuşak doku kanseri teşhisi konulan 18 yaşındaki Elif, tedavi sürecinde saçlarını, kaşlarını ve kirpiklerini kaybetmişti.

7

ARTIK ELİF DE BENİM ÇOCUĞUM

NURAY Düzel, “Elif'le tanıştıktan sonra ölçüleri aldık, kestirdiğim saçlarımı peruk yaptırıp kendisine hediye ettim. Bu duygu anlatılmıyor, yaşanması gerekiyor. Mutlu edelim ki biz de mutlu olalım. Benim bir oğlum var, şimdi hayatıma Elif girdi ve bir de kızım oldu” diye konuştu. Tedavisinin devam ettiğini ve hastalığı yenmeye çok yakın olduğunu söyleyen genç kız ise “Artık insanlar bana tuhaf bakmıyor, çok mutluyum” dedi.

8