Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
29 Ekim Rahmi M. Koç Müzesi’nde kutlanacak
29 Ekim Rahmi M. Koç Müzesi’nde kutlanacak
Cumhuriyet Bayramı, Rahmi M. Koç Müzesi’nde çok özel bir gösteri ile kutlanacak.
Yaşam 24 Ekim 2016 - 17:09

Rahmi M. Koç Müzesi bu sene 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı çok özel bir etkinlikle kutlamaya hazırlanıyor. Klasik ve senfonik müziğin en sıra dışı isimlerinden Şef Musa Göçmen, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda ‘Çoksesli gösteri' ile Rahmi M. Koç Müzesi'nde çocuklarla buluşuyor. Klasik ve çoksesli müziğin eğlenceli yüzünü sahneye taşıyan Göçmen'in seyircisini de dahil ettiği gösteriden çocuklar kadar aileler de keyif alacak.

İstanbul'daki ilk gösteri olacak
Bugüne kadar 60'ın üzerinde gerçekleştirilen ve tamamı kapalı gişe oynayan ‘Çoksesli gösteri', hem sezonun hem de İstanbul'daki ilk gösterisini 29 Ekim'de Rahmi M. Koç Müzesi'nde yapacak. Musa Göçmen'in eğlenceli sunumu ve yönetimiyle Bach'tan Mozart'a, Aşık Veysel'den marşlara kadar müziğin her tınısı bu özel konserde sahnede olacak.

musa_gocmen_rahmi_koc

Müzeye giriş yapmak yeterli
Etkinliğe katılım için 29 Ekim'de müzeye giriş yapılması yeterli. 29 Ekim'de saat 14.00'de Rahmi M. Koç Müzesi'ne giriş yapan misafirler, ücretsiz olarak ‘Çok sesli gösteri'yi izleyebilecek. Çocuklara, “Anne ve babalarınızla konserdeki yerinizi alın” çağrısında bulunan Musa Göçmen, konserin tüm aile bireylerine hitap ettiğinin altını çiziyor.