Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
ABD’li R&B şarkıcısı R.Kelly’e ‘Seks Tarikatı’ suçlaması!
ABD’li R&B şarkıcısı R.Kelly’e ‘Seks Tarikatı’ suçlaması!
21 yaşındaki şarkıcı adayı Jocelyn Savage'ın ailesi, kızlarının 50 yaşındaki R.Kelly tarafından 2 yıldır 'zorla tutulduğunu' ileri sürerek, polise şikayet etti. Özel dedektif tutan aile, R.Kelly'nin, yaşları 18 ile 31 arasında değişen 6 kadını 'cinsel amaçları için kullandığını' iddia etti. Ancak polis ve FBI, Jocelyn Savage'ın reşit olduğu ve kayıp iddialarını reddetmesinden dolayı şikayeti dikkate almadı.
Yaşam 20 Temmuz 2017 - 09:51

R.Kelly iddiaları reddederken, Savage ise bir video hazırlayıp “Ben iyiyim. Beyin yıkama filan yok. Rehine değilim” ifadelerini kullandı. SNL adlı programda ‘Do What You Want’ adlı parçayı seslendiren R. Kelly ile Lady Gaga adeta sahnede sevişmişti.

rkelly-kapak

R. Kelly kadın vücudunun ön plana çıktığı albüm kapağıyla çok konuşulmuştu.

‘BEYİN YIKAMA YOK, REHİNE DEĞİLİM’

21 yaşındaki şarkıcı adayı Jocelyn Savage’ın ailesi, kızlarının 50 yaşındaki R.Kelly tarafından 2 yıldır ‘zorla tutulduğunu’ ileri sürerek, polise şikayette bulundu.

Habertürk’te yer alan habere göre; özel dedektif tutan aile, R.Kelly’nin, Atlanta ve Chicago kentlerinde kızları dahil yaşları 18 ile 31 arasında değişen 6 kadını ‘cinsel amaçları için kullandığını’ ileri sürdü. Ancak polis ve FBI, Jocelyn Savage’ın reşit olduğu ve kayıp iddialarını reddetmesinden ötürü şikayeti dikkate almadı.

Son güncelleme: 15:08 - 20.07.2017