Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Adrenalin tutkunları Drift’e
Adrenalin tutkunları Drift’e
Teamart ve Dream Drift Team takımlarının pilotları, zorlu yollarda araba kullanmak isteyen herkesi adrenalin tutkunlarını bekliyor
Yaşam 28 Mart 2016 - 14:33

Yağmurda ve mıcırlı bir yolda araba kullanmak, profesyonel pilotların direksiyonda olduğu modifiye araçlarda Drift heyecanını yaşamak ister misiniz? Teamart ve Dream Drift Team takımlarının pilotları sizi bekliyor.

Teamart ve Dream Drift Team takımlarının Türkiye bireysel ve takım şampiyonu pilotları ile “”Drift Taxi”” artık gerçek oldu. 20 ila 40 kişilik gruplar halinde, Olimpiyat Stadı' nda, gerekli teorik bilgileri aldıktan sonra dileyen herkes profesyonellerin gözetiminde bu heyecanı tadabilir, yaşayabilir.

DİREKSİYONA GEÇMEK İSTEYENLER…

“Direksiyona ben geçmek istiyorum” derseniz Drift Akademi ile bu hayalinizi de gerçekleştirebilirsiniz.

2016 yılında geçen yıllardaki iddialarını sürdüren ve 2017’de yurtdışı müsabakalara katılma hazırlığında olan Teamart ve Dream Drift Team üyeleri ile tanışma ve beraber Drift yapma heyecanını kaçırmayın!

Son güncelleme: 14:35 - 28.03.2016