Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Alec Baldwin hindi evlat edindi
Alec Baldwin hindi evlat edindi
Amerika yerlilerinin getirdikleri yiyeceklerle hayata tutunan göçmenler, üzerinden yıllar geçmesine rağmen bu günü unutmayarak Şükran Günü adıyla kutluyorlar.
Yaşam 28 Ekim 2016 - 10:14

Bu kutlamaların vazgeçilmez yemeği ise Hindi. Özellikle her yıl bu dönemde 46 milyon hindinin öldürüldüğünü söyleyen ABD’li aktör Alec Baldwin, bu hindilerin öldürülmesini önlemek amacıyla başlatılmış bir kampanyaya destek vermiş ve kampanyanın yüzü olmuş. 1986 yılından bu yana Farm Sanctuary tarafından yürütülen ‘evlat edinme’ kampanyası kapsamında binlerce hindi kurtarılmış.

BALDWIN HİNDİ EVLAT EDİNDİ

Kurtarılan hindiler, ABD’deki hayvan barınağı ve rehabilitasyon merkezlerinde “Bir hindi evlat edin” projesi çerçevesinde güzel ve mutlu bir yaşam sürüyor. Başarılı aktör Baldwin’in evlat edindiği hindi Marshall’ın fotoğrafı, Farm Sanctuary tarafından hayvanseverlerle paylaşıldı. Sadece 30 dolar bağışlayarak siz de bir hindiyi kesilmekten kurtarabilirsiniz. İşte kampanyanın linki: http://shop.farmsanctuary.org/cate…/Adopt-A-Turkey-Project/…