Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Amanda Cerny ‘Yozgatlı Dayı Cafer Lalek’e cevap verdi, sosyal medya çalkalandı
Amanda Cerny ‘Yozgatlı Dayı Cafer Lalek’e cevap verdi, sosyal medya çalkalandı
Türkiye'deki sosyal medya kullancıları Cafer Lalek'i son birkaç gündür yakından tanımaya başladı. Aslında onu daha çok 'Yozgatlı Dayı' olarak biliyorlar. Nedeni ise, Snapchat yıldızı Amanda Cerny'nin paylaştığı fotoğrafa yaptığı yorum oldu. Cerny de, bomba etkisi yaratan yoruma kayıtsız kalmadı ve Twitter çalkalandı.
Yaşam 11 Ekim 2016 - 21:30

25 yaşındaki ABD’li Snapchat yıldızı Amanda Cerny, ‘Ada hayatı’ yazdığı seksi bir pozunu Twitter’dan paylaştı. Pek çok takipçisinden beğeni alan Cerny’ye Türkiye’den Cafer Lalek adında bir Twitter kullanıcısı yanıt yazdı. ‘Yozgada gelirsen seni bir gün misafir edebilirim’ yazan kullanıcıya Cerny’den cevap geldi: ‘Bing çok kötü bir çeviri yaptı, hahaha. Ama anladığım kadarıyla Türkiye’yi ziyaret etmem gerektiğini söylüyorsun’.

Amanda Cerny’nin bu yanıtı Twitter’da adeta patladı. 3 bin Retweet ve 5 bine yakın beğeni alan bu yanıtın üstüne Cafer Lalek ‘Türkçen yog mu’ yazdı. İkilinin bu yazışması üzerine Türk kullanıcılardan muhteşem yorumlar geldi.

57fce22e18c773189c1f19de
57fce2d118c773189c1f19ec

Amanda Cerny’nin Twitter’da 500 bin, Instagram’da ise 8.5 milyonun üzerinde takipçisi var.