Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Amanda Cerny’den Yozgatlı Dayı Cafer Lalek’e evlilik teklifi
Amanda Cerny’den Yozgatlı Dayı Cafer Lalek’e evlilik teklifi
Sosyal medya son günlerde bu iki ismi konuşuyor. Birisi, Snapchat fenomeni ve milyonlarca takipçisi olan Amanda Cerny ve diğeri 'Yozgatlı Dayı' olarak hayatımıza giren Cemal Lalek. Sebep ise; bu ikilinin Twitter üzerinden birbirleriyle yaptıkları konuşmalar.
Yaşam 12 Ekim 2016 - 21:09

Birkaç gün önce, Cerny’nin fotoğrafına yaptığı, ‘Yozgat’a gelirsen seni bir gün misafir edebilirim’ yorumuyla başladı tüm olay. Ardından Cerny’den cevap geldi. Cafer Dayı bu cevaba var olan tüm cool tavrıyla yanıt verdi. Ve sonunda Amanda Cerny, Cafer Lalek’e evlenme teklifi etti.

TWITTER ÇALKALANDI

Snapchat yıldızı Amanda Cerny’nin seksi pozunu görünce onu Yozgat’a davet eden Cafer Lalek adındaki Twitter kullanıcısına Cerny’den yanıt gelince Twitter çalkalandı.

YANIT GELDİ İŞ ÇIĞIRINDAN ÇIKTI

25 yaşındaki ABD’li Snapchat yıldızı Amanda Cerny, ‘Ada hayatı’ yazdığı seksi bir pozunu Twitter’dan paylaştı. Pek çok takipçisinden beğeni alan Cerny’ye Türkiye’den Cafer Lalek adında bir Twitter kullanıcısı yanıt yazdı. ‘Yozgada gelirsen seni bir gün misafir edebilirim’ yazan kullanıcıya Cerny’den cevap geldi: ‘Bing çok kötü bir çeviri yaptı, hahaha. Ama anladığım kadarıyla Türkiye’yi ziyaret etmem gerektiğini söylüyorsun’.

İLGİLİ HABERAmanda Cerny kimdir? Bir anda sosyal medyanın gündemine oturan Amanda Cerny nereli?Amanda Cerny kimdir? Bir anda sosyal medyanın gündemine oturan Amanda Cerny nereli?

İLGİLİ HABERAmanda Cerny 'Yozgatlı Dayı Cafer Lalek'e cevap verdi, sosyal medya çalkalandıAmanda Cerny ‘Yozgatlı Dayı Cafer Lalek’e cevap verdi, sosyal medya çalkalandı

Amanda Cerny’nin bu yanıtı Twitter’da adeta patladı. 3 bin Retweet ve 5 bine yakın beğeni alan bu yanıtın üstüne Cafer Lalek ‘Türkçen yog mu’ yazdı.

‘BENİMLE EVLENİR MİSİN?’

Bu kez Amanda Cerny’nin bir paylaşımı olay oldu. Elinde bir yüzükle ‘Benimle evlenir misin?’ diyen Cerny’nin fotoğrafı paylaşım rekorları kırdı.

İkilinin bu yazışması üzerine Türk kullanıcılardan muhteşem yorumlar geldi.

57fce22e18c773189c1f19de57fce2d118c773189c1f19ec57fdcabb0f25441f742fae52
Son güncelleme: 11:39 - 13.10.2016