Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Atatürk’ün önünde yıl sonu etkinliği
Atatürk’ün önünde yıl sonu etkinliği
Özel bir dans okulu öğrencileri yıl sonu etkinliklerini dev Atatürk posteri önünde yaparak manidar bir mesaj verdi.
Yaşam 16 Haziran 2016 - 15:19

Geride bıraktığımız yıl kazandıkları yedi kupa ile dans konusunda ne kadar başarılı olduklarını gösteren Levent Köksal Dans Okulları öğrencileri, yıl sonu etkinliğini Büyükçekmece Atatürk Kültür Merkezi'nde dev bir Atatürk resmi önünde gerçekleştirdi. Çeşitli dallarda dans eğitimi veren okulun öğrencileri dört birincilik, bir ikincilik ve üç tane de üçüncülük kupası kazandılar. Kazandıkları yedi kupa ile birlikte sezon finalini topluca yılsonu etkinliği adı altında büyük bir gösteri ile tamamlayan dansçılar izleyenlere nefes kesen gösteriler sundu.

dans-ic

Büyükçekmece Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen gösterilere Aslı Kökçe sunuculuk yaparken Ferda Anıl Yarkın ile Ali Güven de şarkıları ile katıldı. İki ünlü pop sanatçısı şarkılarını seslendirirken dans okulunun öğrencileri de onlara dansları ile sahnede eşlik ettiler. Serbest stil Hip-Hop dalında oldukça başarılı çalışmalar yapan öğrenciler sertifikalarını da aldılar. Levent Köksal “Yıllardır dans sanatına hizmet ettim. Pırıl pırıl genç dansçılar yetiştirmeye devam ediyoruz. Çok başarılı çocuklar var. Ülkemizi dünyada temsil edecekler” şeklinde konuştu.

Etiketler