Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ateş üstünden atladılar
Ateş üstünden atladılar
Suzan Kardeş, Hıdırellez Bayramı’nı önceki gece Beyoğlu Zarifi’de sevenleri ile birlikte kutladı.
Yaşam 7 Mayıs 2016 - 01:36

Suzan Kardeş, Hıdırellez Bayramı'nı önceki gece Beyoğlu Zarifi'de sevenleri ile birlikte kutladı. Geniş repertuvarı ve eğlenceli sahne performansı ile baharın gelişini coşkulu bir şekilde karşılayan Suzan Kardeş, aynı zamanda özel olarak hazırladığı sürprizlerle kendisini dinlemeye gelenlerle birlikte Hıdırellez ritüellerini gerçekleştirdi.

73

ÜNLÜLER GEÇİDİ

Burcu Kara-Fırat Parlak, Gökhan Türkmen-Sinem Türkmen, Özgün-Nida Karaçar, Safiye Soyman, Seray Sever, Filiz Ahmet ve Tanyeli'nin katıldığı geceye kıvrak danslarıyla Deniz Çakır damga vurdu. Çakır, uzun süre arkadaşlarıyla birlikte göbek attı. Güzel oyuncu gecenin sonunda mekanı en son terk eden isim oldu.

77 76 75

COŞKUYLA KUTLANDI

Baharın habercisi olarak kabul edilen Hıdırellez, Türkiye'nin çeşitli illerinde kutlandı. Edirne'deki Kakava Şenlikleri'nde ateş yakıldı. İzmir'deki Gürçeşme Mahallesi'nde gerçekleştirilen şenlikler renkli görüntülere sahne oldu.

78 77