Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Babalar gerçekten ne ister?
Babalar gerçekten ne ister?
Babalar Günü’ne çok az bir zaman kalmışken, “Babama ne almalıyım?” telaşında olanlar için işe 35-50 yaş aralığında olan, farklı mesleklerden 20 erkekle mini bir anket yaparak başladık.
Yasemin CANDEMİR
Yaşam 17 Haziran 2016 - 00:35

Sonuçlar, bir tişört ve sarılmadan daha çok şey beklediklerini gösteriyordu. Ama siz yine de sarılın onlara sıkı sıkı çünkü hediye bahane. Baba sevgisi her şeyden şahane…

 

montegrappa-dc-comics-penguin-dolmakalem

Ona özel bir kalem

İsmi yazılmış, yanından ayıramayacağı kadar şık bir dolmakalem ilk çıkan sonuçlardan biriydi. Hemen hepsinin listelerinde üst sıralarda kendine yer buldu. Unutmamak lazım ki, aydınlanma çağının en büyük silahı olan kalemle atılan bir imza savaşları bitirebilir, aşkları sonsuz kılabilir, halatını değiştiren işlere girmesini sağlayabilir.

babalar-gunu-imaj3

Saç ekimi ya da masaj

İkinci sırada çok da tahmin edilmeyen bir seçenek kendine yer buluyordu. Saç dökülüyorsa saç ekimi, boynundaki gıdılar için ameliyatsız tedaviler ya da en az birkaç seans gidebileceği bir cilt bakımı kürü gibi çeşitli bakım önerileri.

17mag07-yasoEK

Kombine bilet

Eğer futbol ya da basketbolla arası iyiyse tuttuğu takımın sezonluk kombine bileti, Euro 2016 maçlarından birine bilet ve tabii kısa bir seyahat şansı açık ara diğer hediye beklentilerinin üstündeydi. Biraz tuzlu olsa da takımının üyeliği ve divan kurulunda yer alması için fırsat verilmesi.

Dual-pikap

Müzikle arası iyiyse

Müziğe meraklı olanlar için pikap ve bu pikapta çalınabilecek nostaljik plaklar güzel bir armağan olabilir.

tema-vakfi

Fidan bağışı

Listenin üst sıralarında kendine yer bulan bir başka hediye de Tema Vakfı'na fidan bağışı ve saklayabilecekleri bir belge olmasıydı. Ki Tema'nın “Beni her koşulda seven, koruyan, kollayan babacığım” diye başlayan sertifikası çerçevelenip asılmaya hazır, baktıkça içine bir damla yaş akıtacak kıymetlilerinden olmaya aday.

Breitling

Haftasonu tatili

Otomobili için zevklerine göre alınmış bir aksesuar, lüks hizmet veren bir SPA ya da 5 yıldızlı otellerinden birinden masaj seansı, tek başına gidebileceği bir hafta sonu tatili, elektronik oyuncaklar, cep telefonu, bilgisayar, akıllı ya da İsviçre yapımı ömürlük saatler uzayıp giden listenin olmazsa olmazlarıydı.

rayban-bay-gunes-gozlugu-12937

Ve diğerleri…

Yeni bir takım elbise, teleskop, dürbün, çok şık bir cep çakısı, outdoor bir spor ayakkabı, çanta ya da güneş gözlüğüne hiçbir babanın hayır demeyeceğini hatırlatıp kişiye özel hediyeyi bulmanızı diliyoruz.

mini-mp3jpgTeleskop
Son güncelleme: 07:37 - 17.06.2016