Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ünlü isimler Beyoğlu Sineması için bilet satıyor
Ünlü isimler Beyoğlu Sineması için bilet satıyor
Beyoğlu Sineması’nın, mali yükünü kaldıramadığı için kapanacağını duyurmasının ardından başlatılan destek kampanyası sürüyor.
Edda SÖNMEZ
Yaşam 13 Ağustos 2017 - 03:35

Beyoğlu Sineması'nı kurtarma projesi çerçevesinde ünlü isimler, sinema yazarları Cem Altınsaray ve Utku Ögetürk'ün önderliğinde kart satışı yaparak kampanyaya destek oluyor.

turku-turan-03

Kart satışı yaparak 28 yıllık sinemayı kurtarmaya çalışanlar arasında birçok ünlü isim de bulunuyor. Kendisi için kart satın alan oyuncular destek videolarını sosyal medyadan paylaşırken, aynı zamanda her hafta farklı bir sanatçı Beyoğlu Sineması içinde kurulan bankodan kart satışını bizzat kendileri yapıyor.

yekta-kopan

Birlik olmak çok değerli

Yekta Kopan, kampanya için “Kapısı sokağa açılan bir sinema salonu için, sinemanın ve sanatın anılarını biriktiren bir mekan için yapılanlar “birlik” olmanın değerini bir kez daha hatırlatıyor bize.

sevinc-erbulak

Birlikte çok güzeliz. Ve bu güzellik Beyoğlu Sineması'nı yaşatmaya yetecek” dedi.

mert-firat

Kimler destek oldu?

Ünlü isimler de kart satışlarına verdikleri desteğin yanı sıra kampanyayı sosyal medyada duyuruyor.

melda-onur

İşte o isimler; Ahmet Mümtaz Taylan, Büşra Develi, Yekta Kopan, Güven Kıraç, Hazar Ergüçlü, Hazal Kaya, Funda Eryiğit, Sarp Akkaya, Mert Fırat, Özge Gürel, Damla Sönmez, Hande Doğandemir.

ahmet-mumtaz-taylanbusra-develi devin-ozgur-cinar guven-kirac hazal-kaya
Son güncelleme: 11:38 - 13.08.2017