Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bodrum’da yapılacak ‘Princess Of The Globe 2016’ yarışmasının güzelleri havuz başında çekim yaptı
Bodrum’da yapılacak ‘Princess Of The Globe 2016’ yarışmasının güzelleri havuz başında çekim yaptı
Bodrum'da yapılacak 'Princess Of The Globe 2016' güzellik yarışması için kente gelen 24 ülke güzeli, havuz başında fotoğraf çekimine katıldı.
Yaşam 29 Eylül 2016 - 10:48

Bodrum Kalesi Kuzey Hendeğinde 2 Ekim Pazar akşamı organizatör Ashot Khachatryan, Bodrum Aktüel Dergisi ve Jolly Tur tarafından düzenlenecek ‘Princess Of The Globe 2016’ güzellik yarışması için Bodrum’a geldi. Khachatryan, Güvercinlik Mahallesi’ndeki Titanic Deluxe Otel’de kampa giren 24 ülkenin güzeli için havuz başında fotoğraf çekimi yapıldı.

yarisma-ic

Ermenistan, Belarus, Ukrayna, Kongo, Bulgaristan, Macaristan, Estonya, İtalya, Kazakistan, Güney Kore, Kırgızistan, Litvanya, Moldovya, Namibya, Polonya, Portekiz, Rusya, Romanya, Sırbistan, Tataristan, Türkiye, Türkmenistan, Ukrayna ve Hindistan’dan katılan güzeller, grup halinde ve bireysel olarak birbirinden seksi pozlar verdi. Zaman zaman havuza da giren güzeller, dikkatleri üzerlerinde topladı. Güzeller 2 Ekim’de yapılacak yarışmada birinci olabilmek için podyumda boy gösterecek.