Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Böylesi ancak Türkiye’de olur
Böylesi ancak Türkiye’de olur
Aydın’da gelin ve damat, düğünden sonra yeni aldıkları evlerine gelince hayatlarının şokunu yaşadılar. Asansör bozuk olduğu gerekçesiyle gelin ve damat yedinci kattaki evlerine vinçle çıkarıldı.
Yaşam 12 Eylül 2016 - 02:27

GELİN ARABASI GİBİ

Murat ve Ekin Şengün çifti Aydın'ın Nazilli ilçesinde evlenip düğün sonrası yeni aldıkları evlerine gittiler. Gelinle damat, kapının önündeki dev vinçle karşılaşınca şaşırdılar. Gelin arabası gibi tüllerle süslenen vinç, yapımı yeni tamamlanan binanın asansörleri çalışmadığı için inşaat firması müdürü tarafından getirtilmişti.

GELIN-RESIMID_2474199

ÖNCE ŞAKA SANDILAR

Yedinci kattaki evlerine yürüyerek çıkmalarına engel olan inşaat firması müdürü, vinç konusunda ısrar etti. Önce şaka yapıldığını düşünen Murat Şengün, gerçek olduğunu anlayınca firma sahibini bu fikirden vazgeçirmeyi denedi. Murat-Ekin Şengün çifti ısrarlara dayanamadı, ikram edilen kahveyi içtikten sonra vinçle evlerinin balkonuna çıktı.

GELIN-RESIMID_2474353

ŞİRKETİMİZİN İKRAMI

Daireyi genç çifte satan inşaat firmasının müdürü İbrahim Delen, “Gelinle damadın rahatı için vinç çağırdık. Bu, bizim şirketimizin onlara ikramı. Düğün günü asansörümüz teknik bir arıza verdi, yapamadık. Onun için böyle bir hizmeti sunmak zorunda kaldık” dedi.