Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bu ülke hepimize yetmiyor mu?
Bu ülke hepimize yetmiyor mu?
Gündeme damga vuran terör olaylarından bir diğeri daha geçtiğimiz cumartesi günü Taksim’de yaşandı.
Yaşam 21 Mart 2016 - 01:39

Beyoğlu Balo Sokak'ta meydana gelen, sonucunda ölü ve yaralıların olduğu acı olayın ardından pek çok ünlü isim sosyal medya hesabından tepkisini dile getirdi…

Oktay Kaynarca
“Kim kalabalık? Kim daha çok? Öldürenler mi, öldürülmekten korkanlar mı? Bütün öldürenlere karşı bir araya gelmek? Kocaman ama kocaman olmak!”

Tuba Ünsal
“Ne kadar doğru demiş teyzem. Bazen bilgelik okumakla, akademik titrle olmuyor. Bu ülke hepimize yetmiyor mu?”

Atilla Taş
“Türkiyemiz üç tarafı denizlerle, dört tarafı canlı bombalarla, bol kınama ve yayın yasaklarıyla, her yanı masum kurbanlarla çevrili can parçasıdır! Alman uyarır okul kapatır, Amerikalı uyarır vatandaşını sokağa salmaz, bizse gider ölürüz!”

Sinan Akçıl
“Yıkıyorsun zannet bakalım, bölüyorsun zannet bakalım… Ellerini ovuştur bakalım da, cevabı sana yine, yeniden verecek cennet vatanım.”

Deniz Akkaya
“Her zaman senden bilindi, senden alındı tüm hınç, güzel ülkemin en suçlusu çıkarıldı Beyoğlum ama en sevdiğim, en çok kaçtığım, ruhuma en iyi gelendin sen her zaman… İyi ki var Beyoğlum.”

Gizem Özdilli
“Girmiyorum eve falan inatla.”

Son güncelleme: 09:51 - 21.03.2016