Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Buzun perileri
Buzun perileri
Erzurum’da genç sporcu kızlar buz hokeyinde başarıdan başarıya koşuyor!
Yaşam 24 Mart 2016 - 01:54

Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu Kadınlar Ligi'nde mücadele eden Narmanspor ekibi, Erzurum'un beş bin nüfuslu ilçesinin gururu oldu.

GEÇEN YILIN ŞAMPİYONU

ERZURUM'un beş bin nüfuslu ilçesi Narman'ın gururu Narmanspor Kadın Buz Hokeyi Takımı, geçen yıl Türkiye şampiyonu olmuştu. Bu yıl da şampiyonluğun en güçlü adaylarından biri olarak gösteriliyor. Kızlar buz üzerinde rakiplerini alt ederken Erzurum'un üç bin kişi kapasiteli Buz Arena adlı salonunda taraftarlar kadın sporcuları yalnız bırakmıyor.

Narmanspor takımından yedi sporcu aynı zamanda milli takımda da oynuyor. Geçen yılın şampiyonu olan kızlar, üst üste iki yıl şampiyon olmayı hedeflediklerini söylüyor.

GÖRÜN NARMAN'DAN NELER ÇIKIYOR!

ERZURUM Uluslararası Kar Film Festivali'ne katılan sinema sanatçısı Selahattin Taşdöğen de play-off maçları sırasında memleketi Narman'ın maçlarına abone oldu. Kadın buz hokeyi takımının maçlarını büyük bir heyecanla izleyen Selahattin Taşdöğen, “Görün Narman'dan neler çıkıyor! Sadece tiyatrocu değil, buz hokey takımımız da var” diye konuştu.

Tiyatrocu Selahattin Taşdöğen kadın buz hokeyi takımının maçlarının en büyük taraftarı oldu.