Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cildinize yaz ortası bakımı yapın
Cildinize yaz ortası bakımı yapın
Cildimiz en değerli giysimizdir ve yaşamımızın her döneminde farklı bakım uygulamalarına ihtiyaç duyar. Güneş ışınlarının etkisini artırdığı bugünlerde cildi nemlendirip besleyip güçlendirmek gerekir...
Yaşam 16 Temmuz 2017 - 01:36

Nemlendirme yolları

Yazın cilt UV ışınlardan etkilenir, kurur, yıpranır, lekelenir ve dolayısıyla erken yaşlanır. Bu nedenle güneş ve deniz sonrası cildin kaybettiği su ve nem mutlaka yerine konmalıdır. Cilde sağlıklı, ışıltılı, canlı bir görünüm kazandırmak için ışık liftingi yaptırabilirsiniz. Çünkü yüksek teknolojiyle hazırlanan içeriği ve cilt dostu olan bu uygulama cilt sağlığına dair tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.

nemlendirme-yollari

Doğal yoldan gençleşin…

Işıltı liftingi bir çeşit mezoterapi yöntemidir. İçeriği, vücudunuzdaki doğal bileşenler için güvenlidir. Bu uygulama, belirli seans aralıklarıyla yapıldığından doğallıktan ödün vermemenizi sağlar ve size güzel, genç, diri ve kırışıklıklardan arınmış, parlak bir cilt sunar.

Hangi bölgelerde etkili?

Işıltı liftingi, güçlü içeriğiyle cildi nemlendirir ve gözenekleri sıkıştırır. İki haftalık aralıklarla dört seans şeklinde uygulanan ışıltı liftingi, özellikle yüz, boyun ve dekolte bölgesinde son derece etkilidir.

Işıl ışıl bir görünüm

Yaşlanmanın önüne geçen tedaviler arasında, enjekte edilebilir AquaFiller nemlendirme, parlaklık, kırışıklıklar ve ince çizgiler konusunda etkilidir. Işıltı liftingi, özellikle kolajen seviyesini geri kazandırır, derinin canlanmasına vesile olur ve sağlıklı bir cilt rengine sahip olmak için güçlü bir tedavidir.