Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cilt sarkmalarına ameliyatsız çözüm
Cilt sarkmalarına ameliyatsız çözüm
Kronolojik yaş, çevresel faktörler ve yaşam tarzının da etkisiyle cildimiz sarkar. Bu sorun özellikle kol ve bacak içiyle karın derisinde ortaya çıkar. İşte ameliyattan korkanlar için neştersiz sıkılaşmanın yolları...
Yaşam 17 Eylül 2017 - 03:00

Hangi bölgelere uygulanır?

Tek seansta vücutta mucizeler yaratabilen sistem, kol içi sarkmalarına, iç bacak-dış bacak, popo düşüklüğü ve karın bölgesindeki gevşek dokunun toparlanmasında kullanılabilir. Bu teknolojinin yer çekimine maruz kalmış, yüzü yukarı doğru kaldırma konusundaki ameliyatsız en etkili yöntemlerden biri olduğunu söyleyebiliriz. Yöntem erkeklerde boyun sarkmaları ve gevşekliğinde etkili olurken, kadınlarda kol içi ve bacak içi sarkmalarda çok başarılı sonuçlar veriyor.

hangi-bolgeler

Nasıl bir yöntemdir?

Günümüzdeki teknolojinin gelişmesine paralel olarak farklı cihazlarla ameliyatsız cilt gençleştirme ve sıkılaştırma işlemleri yapılabiliyor. Bu alanda en yeni yöntemlerden biri de yüksek fokuslu ultrason sistemi. Fokuslu ultrason yönteminde ultrason dalgası dokuda odaklanır. Odaklandığı bölgelerde sürtünmeyle beraber ısı enerjisi ortaya çıkar ve kolajen aktivasyonu sağlar.

yontem

Etkisini gösterme süresi

Ultrasonla lifting etkisi cildin alt katmanlarında ‘sıcak noktalar' oluşmasını sağlar. Küçük ısı hasarları dediğimiz bu noktalar sayesinde cildin kendini onarma süreci tetiklenerek, cilt altında bulunan bağ dokusu güçlendirilir.

etkisi-ne-zaman

Güçlenen bağ dokusuyla birlikte kolajen üretimi artar ve bu durum cilt yüzeyinde germe etkisi yaratır. Yüz, boyun, dekolte, vücut bölgesinde bir bedene yakın incelme ve daralma görülür.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

Etiketler