Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çocuklar için sahneye çıktılar
Çocuklar için sahneye çıktılar
Televizyon dizisi ‘Bodrum Masalı’nın sevilen oyuncuları, çeşitli okullara destek sağlamak için Bodrum’da düzenlenen gecede sahneye çıktı. Oyuncular, birlikte şarkılar söyleyerek neşeli bir geceye imza attı.
Yaşam 18 Ekim 2016 - 00:10

ÖĞRETMENLER KÖYÜ'NE DESTEK

Başka Bir Okul Mümkün Derneği'yle Bodrum Eğitim Kooperatifi'nin açtığı okullar ve çocuk merkezlerinde eğitim veren öğretmenlerin eğitildiği ‘Öğretmenler Köyü'ne destek olmak için önceki gün özel bir konser düzenlendi. Okul kuruculuğu ve yöneticilik yapan oyuncu Kaan Çakır'ın girişimiyle düzenlenen gecede Çakır'ın rol arkadaşları sahneye çıktı.

BODRUM'UN MUTLU ORKESTRASI

Kendilerine Mutlu Orkestra adını takan ‘Bodrum Masalı' dizisinin oyuncuları Şevval Sam, Alperen Duymaz, Murat Aygen, Toprak Sağlam, Serel Yereli, Bora Cengiz, Serhan Onat, Ezgi Şenler, Hilmi Cem İntepe, Zehra Yılmaz, Kaan Çakır, Dilan Çiçek Deniz, Tugay Bahşi sahnede şarkı söyledi. İlerleyen saatlerde ise Mehmet Erdem ve Model grubu Marina Yat Kulübü'nde sahne aldı.

bodrum-resimid_2642740

Karavanda yaşayacağım

Şevval Sam, dizide eşini canlandıran Murat Aygen'le birlikte düet yaptı. Bir süredir Bodrum'da yaşayan Sam, karavanda yaşamak istediğini söyledi. Sam, “İdealim bağımsız olmak. Karavanıma atladığım zaman her yer benim evim. Çok fazla mülk edinmek istemiyorum. Mülk edinmenin yük olduğunu düşünüyorum” diye konuştu.