Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Dört yaşındaki motokrosçu
Dört yaşındaki motokrosçu
Henüz 4 yaşında olan Jaydin Smart, girdiği yarışlarda inanılmaz bir performans sergilerken kendisinden yaşça büyük yarışmacıların elinden kupayı kapmayı da biliyor.
Yaşam 13 Temmuz 2017 - 15:15

Jaydin Smart, henüz dört yaşında olmasına rağmen katıldığı yarışmalardaki performansıyla göz dolduruyor ve rakiplerini geride bırakıyor. Jaydin’ın bu başarısını gören ailesi onun profesyonellik yolunda emin adımlarla ilerlediğini düşünüyor. Hiç şüphesiz ki Jaydin’in bu başarısı bir tesadüf değil… Onun anne ve babası Jocelyn ve Patrick Smart, motokros yarışlarını severek takip ediyor ve aynı zamanda yaşamlarını sürdürdükleri California’daki evlerinin arazisinde bir de yarış pistleri buluyor.

jaydin-aile

İKİ YAŞINDA MOTORU OLDU

Şimdilerde girdiği yarışlarda başarılar kazanan Jaydin’in sürücülük macerası birinci yaş gününde kendisine hediye edilen bisikletle olmuş. Hediye bisikletinin üzerinden bir an olsun inmeyen ve sürekli olarak çalışmalar yapan Jaydin’in bu istek ve azmini gören ailesi iki yaşında ona bir motokros motoru almış. Annesi oğlunun tutkusunu anlatırken, ” Sürekli olarak motorun üzerinde bu onun işi gibi, neredeyse haftada 30 saati motorunun üzerinde geçirdiğini söyleyebilirim” sözlerini kullanıyor.

 

Son güncelleme: 16:03 - 13.07.2017
Etiketler