Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Dünyaca ünlü modelin herkesin tartışığı fotoğrafı
Dünyaca ünlü modelin herkesin tartışığı fotoğrafı
ABD'li iç çamaşırı modeli 33 yaşındaki Sarah Stage, altı aylık hamile olduğuna inanmayanlar için Instagram hesabından erkek bebeğin ultrason görüntülerini paylaştı.
Yaşam 23 Temmuz 2017 - 20:36

ABD’li iç çamaşırı modeli 33 yaşındaki Sarah Stage, altı aylık hamile olduğuna inanmayanlar için Instagram hesabından erkek bebeğin ultrason görüntülerini paylaştı.

sarahh5

Instagram'da 2.2 milyon takipçisi olan Stage, bebeğin 900 grama ulaştığını, kalbinin ve gelişiminin çok iyi gittiğini belirterek kendisini kutlayanlara teşekkür etti.

sarah3

Bazı takipçileri Stage'in hamile olmadığına, taşıyıcı anne vasıtasıyla gizlice bebek sahibi olduğuna inanıyor. Ancak kadın bu söylentileri Instagram hesabında paylaştığı görüntü ile çürüttü.

sarah2

Kimileri ise bebeğin hayatını tehlikeye atmakla suçluyor. Stage, hamilelik döneminde altı kg aldığını belirterek eleştirilere “Gönderdiğiniz en eğlenceli yorumlar ödül almalı” diyor.

sarah1

Sarah Stage, ilk çocuğuna 9 aylık hamileyken bu fotoğrafı paylaşmış, takipçilerini şoke etmişti!

sarahh9