Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eğlenceli bir öğrenim sezonuna hazır olun
Eğlenceli bir öğrenim sezonuna hazır olun
Kırtasiye alışverişi her yaş için keyifli bir süreç. Üstelik çocukların yeni öğretim dönemine alışması ve yaşamda attıkları yeni adım için heyecan duymalarını bakımından da rengarenk kırtasiye tasarımları size yardımcı olabilir. İşte size bu senenin kırtasiye modasını yansıtan ürünlerden seçtiklerimiz…
Yaşam 9 Eylül 2017 - 01:28

Eğlenceli renklerin buluşma noktası

Her sene olduğu gibi 2018 eğitim döneminde de yine canlı renkleriyle dikkat çeken ürünler ön planda. Alışıldık boyutların dışına çıkan tasarımlar, çok ilgi gören ürünler arasında yer alıyor. Kalın kapaklı ve spiralli defterler, eğlenceli ve mesajlı kapaklarıyla tüm öğrencilerin ilgisini üzerinde topluyor. En çok ilgi gören ürünler arasında ayrıca güzel yazı defterleri, desenli el işi kağıtları ve hobi kartonları bulunuyor.

shutterstock_264955139

Sevilen karakterler okul çantalarını dolduracak

Çocuklar söz konusu olduğunda, bu sene de ağırlıklı olarak renkli ve hareketli ürünler ön planda. Aynı şekilde, çocukların severek takip ettiği karakterlerin lisanslı ürünleri de çok  ilgi görüyor. Bu yıl en çok ilgi gören lisanslı ürünlerin arasında Spiderman, Frozen, Cars ve Lady Bug ön plana çıkıyor.

1503674948_toyzz_shop_tegv__disney___3_

Klasikten vazgeçmeyenlere

Sene kaç olursa olsun, bir de asla vazgeçilmeyen klasikler var… Tıpkı bembeyaz silgiler, spiralli defterler ve uçlu kalemler gibi… Fakat bu sene defterlerde vintage dokunuşlar, pop art kapaklar, geometrik desenler ön planda. Uçlu kalemlerde ise canlı renkler
2018'in olmazsa olmazlarından.

keskin-color-okul-serisi-2

‘Okula Dönüş' projesinde

10. yıl Metro Toptancı Market, 10 yıldır perakende sektörünün en önemli sosyal sorumluluk projelerinden olan ‘Okula Dönüş' projesine imza atıyor.

metro-okuladonus-gorsel-sonnn

Bu sene de aynı proje kapsamında marka, çocuklar için kanserojen risk teşkil edebilecek kırtasiye, ayakkabı ve tekstil ürünlerini 10 parametreyle çeşitli testlere tabi tutuyor. Satış noktalarında da sadece bu testlerden başarıyla geçen güvenli ürünlere yer veriyor.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.