Reklamsız Sözcü

En anlamlı Babalar Günü kutlaması

Hiçbir Babalar Günü bu kadar anlamlı olmamıştır...
13:5421 Haziran 2016
En anlamlı Babalar Günü kutlaması
Hiçbir Babalar Günü bu kadar anlamlı olmamıştır...

Geride bıraktığımız pazar Babalar Günü’nü kutlayarak bu özel güne dair çok sayıda paylaşım yapıldı. Babaların ne kadar önemli olduğu kelimelerle ve fotoğraflarla bir kez daha anlatıldı. Ama belki de içlerinde hiçbiri şimdi size göstereceğimiz fotoğraf kadar anlamlı olmadı.

babalar gunu

İŞTE O FOTOĞRAFIN HİKAYESİ

2015’de beyninde kötü huylu bir tümör yakalanan 8 yaşındaki Gabriel Marshall, ameliyata alındı. Tümör tamamen alınamamış olsa da dokuz ay önce tedavi sonlandırıldı. Kafasındaki ameliyat izinin oğlunun özgüvenini etkilediğini düşünen 28 yaşındaki genç baba Josh Marshall, oğlunun o izle canavar gibi hissettiğini duyduğunda çok üzüldü. Minik Gabriel’in normal hissetmesini sağlamak isteyen baba, kafasına oğlunun kafasındaki izin aynısından bir dövme yaptırmaya karar vererek şunları söyledi: “İnsanlar gözlerini dikip bakacaksa ikimize birden baksınlar”

Oğlu ile kendisinin yara izini göstererek çektiği fotoğraf ise viral oldu. ‘Babalar Günü’ için düzenlenen ‘En iyi kel baba’ yarışmasına katılan Josh Marshall’ın fedakarlığı ise etkinlikte büyük yankı uyandırdı. Sosyal medyada kısa sürede yayılan fotoğrafa binlerce olumlu yorum yağdı.

Son güncelleme: 15:5222.06.2016
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet Whatsapp