Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
En büyük yoga festivalinde ilk kez bir Türk yogi
En büyük yoga festivalinde ilk kez bir Türk yogi
Mert Güler, Avrupa'nın en büyük yoga festivalinde eğitim verecek olan ilk Türk yoga eğitmeni... ‘Mevlana, Aşk, Meditasyon’ temalı bir ders verecek olan Güler, 15 Ekim'de Milano Yoga Festivali’nde... 
Yaşam 14 Ekim 2016 - 09:34

İtalya’nın ve Avrupa’nın en büyük yoga festivali olan Milano Yoga Festivali, bu sene ilk kez bir Türk eğitmeni ağırlayacak. “Mevlana’nın öğretilerini aktarmaya gidiyorum” diyen Mert Güler, 15 Ekim'de ‘Mevlana, Aşk, Meditasyon' temalı dersi verecek

Milano Yoga Festivali, hem İtalya'nın hem de Avrupa'nın en büyük yoga organizasyonlarından birisi olarak dikkat çekiyor. Festival bu yıl temasını “Saygı” olarak belirledi. Milano Yoga Festivali'nde ilk kez ders verecek olan Mert Güler ‘Mevlana, Aşk Meditasyon' isimli eğitimini yoga severlere verecek.

Mert Güler, “Dünya'da sevgi, hoşgörü ve saygıyı en iyi ifade eden kişiyi, Mevlana'yı ve O'nun öğretilerini aktarmaya gidiyorum. Yoga ve Sufi temalı çalışmayla hayranı olduğum Mevlana'nın öğretisini İtalya'nın en önemli yoga festivaline taşıma, bu vesileyle ülkemizi ve kültürümüzü Avrupa'da temsil etme fırsatı bulduğum için onur duyuyorum.” dedi.