Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
En güzel çöpçü
En güzel çöpçü
İzmir Konak Belediyesi’nin Temizlik İşleri Müdürlüğü’nde çöp kamyonu şoförlüğü yapan İlknur Çoralar (41) görenlerin ilgisini çekiyor.
Yaşam 29 Şubat 2016 - 22:32
Belediyede çöp kamyonu kullanan İlknur Çoralar, her sabah 05.30'da kalkıp, makyajını yapıp, direksiyon başına oturduğunu söylüyor.

Bir çocuk annesi İlknur Çoralar, “Şoförlerin büyük bölümü ağır tonajlı araç kullanmaktan hep şikâyet ederler. Benim zoru seven bir yapım var. Belki de birçok kişinin yapmak istemediği işi yapıyorum. Dört yıldır Temizlik İşleri'nde kamyon kullanıyorum. Ağır vasıta ehliyetim var. Beni çöp kamyonunu kullanırken ilk kez gören kadınlar da, erkekler de şaşırıyor” dedi.

MAKYAJSIZ ÇIKMIYOR

Bu işi sadece erkeklerin değil kadınların da yapabileceğini herkese ispatladığını belirten Çoralar, “Görev yaptığımız mahallelerde herkes bana ayrı bir saygı duyuyor. Her sabah 05.30'da kalkıyorum, makyaj ve bakımımı yapıp yola çıkıyorum. Çöpte de çalışsam giyimime özen gösteriyorum” diyerek işine saygı duyduğunu belirtti. DHA

Etiketler