Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
‘En iyi hediyeler’ Sevgililer Günü’ne hazır
‘En iyi hediyeler’ Sevgililer Günü’ne hazır
Bir LÖSEV kuruluşu olan LSV Dükkan, lösemili çocukların anneleri tarafından üretilmiş hediye seçenekleri hazırladı
Yaşam 6 Şubat 2016 - 09:08

Bir LÖSEV kuruluşu olan LSV Dükkan, Sevgililer Günü öncesi “Sevdikleriniz için en ‘iyi' hediyeler!” sloganıyla hediye arayışında olanlar için lösemili çocukların anneleri tarafından üretilmiş hediye seçenekleri hazırladı.

LSV Dükkan, lösemili çocukların anneleri ve lösemiyi yenmiş gençlerin ürettiği birbirinden renkli ve doğal ürünleri sevdiklerine alternatif bir hediye vermek isteyenlerin beğenisine sundu. Üstelik ürünlerin tüm geliri lösemili çocukların tedavisinde kullanılacak.LÖSEV Genel Koordinatörü Hülya Ünver; “En az üç yıl süren tedavi sürecinde çocuğunu her an kaybetme duygusu yaşayan annelerimizin morallerini yükseltebilmek amacıyla uğraş terapilerine başladık. Atölye çalışmalarımız rehabilitasyon amaçlı başladı ama öyle güzel sonuçlara ulaştık ki kuruluşumuzdan bu yana annelerimizden bir an olsun ayrılmadık. Annelerimiz ise kadınlara verilen desteklerin asla boşa gitmeyeceğini yaptıkları çalışmalar ve ortaya çıkardıkları ürünlerle gösterdi. Bu küçük üretimler annelerin fedakâr ellerinde bir markaya dönüştü” diye konuştu. Hediyeleri almak isteyenler online olarak, www.lsvdukkan.com'u ziyaret ederek internet üzerinden sipariş verebilecekleri gibi, AVM'lerde açılacak LÖSEV stantlarından da alışveriş yapabilecek.

Son güncelleme: 09:09 - 06.02.2016
Etiketler