Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Geçmişi geride bırak yeni hayatını yarat
Geçmişi geride bırak yeni hayatını yarat
Son yıllarda Türkiye’nin dört bir yanında gerçekleştirdiği affetme seminerleriyle adından söz ettiren Kişisel Gelişim Uzmanı İkbal Kaya ile İzmir Selçuk’ta bulunan Yedi Bilgeler’de 2 günlük bir eğitim düzenleniyor.
Yaşam 9 Ekim 2016 - 00:07

5-6 Kasım tarihlerinde “Geçmişi Geride Bırak, Yeni Hayatını Yarat” ve “Değişimin Gücü Sensin” temalı, konaklamalı bir zihinsel arınma programı ile hafta sonunu kendine ayırmak isteyenlere fırsat sunuluyor. Bugüne kadar gerçekleştirdiği kişisel gelişim seminerleri ve meditasyonlarla binlerce kişiye ulaşan reiki master teacher, NLP uzmanı, melek koçu ve bireysel danışman İkbal Kaya, İzmir'in şirin ilçesi Selçuk'ta yer alan üzüm bağları, lavanta bahçeleri ve içindeki taş konaklarla büyüleyici bir ortama sahip olan Yedi Bilgeler'de kendisini dinlemeye gelenlere bu alandaki tecrübelerini aktararak, katılımcıların hayata bakış açısını zenginleştirecek ve olumsuz duygulardan arındıracak bir program sunuyor.

YENİ BİR HAYAT İSTİYORSAN

Yaz mevsiminin bitmesiyle yoğun bir iş temposunun yükünü sırtlanmadan önce zihinsel ve duygusal olarak temizlik, arınma ve yenilenmenin tam zamanı olduğunu dile getiren İkbal Kaya, eğitim içeriğini şöyle özetledi: “Geçmişi serbest bıraktığınızda, affettiğinizde, acılarınızdan özgürleşirsiniz. Kendinizle tekrar tanışmak, yeni hayatınızda neyi yaratmak isteyeceğinize karar vermek, kendinizi sevmek, içinizdeki potansiyeli keşfetmek için düşünün; hayal edin ve eyleme geçin. Bu programla zihinsel arınma ve temizlenmenin ardından, hayatımıza istediğimiz gibi yön vermenin kendi elimizde olduğunu anlatmaya çalışacağım.”

ZiHNiNiZi PROGRAMLAYIN

İki gün sürecek olan eğitimde Kaya, ‘Geçmişi Serbest Bırak‘, ‘Her Fiziksel Rahatsızlığın Altında Yatan Duygusal Mesaj‘, ‘Olumlu Düşüncenin Ruhsal, Fiziksel ve Duygusal Şifası‘, ‘Kendini Keşfet, Yeniye Yer Aç‘ ve ‘Kendinizi Tekrar Sevebilir misiniz?‘ başlıklarıyla eğitim verecek. Etkinlikte katılımcılara bilinçaltı çalışmaları, kuantum ve meditasyon uygulamalarıyla nasıl zihinlerini programlamayı anlatacak olan Kaya; affetme, sevgi meditasyonu ile semineri sonlandıracak.