Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gift&More ile sevdiklerinize özel hediyeler
Gift&More ile sevdiklerinize özel hediyeler
Gift&More ile her seferinde çok şaşırtacaksınız...
Burcu ÖZEN
Yaşam 1 Şubat 2016 - 07:07

Tüm hayallerinizi küçük bir kutuya sığdırabilir misiniz? Onlar sığdırıyor ve sizi havalara uçuracak hediye kutuları yaratıyor. Çok değil; kısa zaman önce bir alışveriş çılgınlığı arasında tanıştım Elif’le… Hemen kasa sırasında kaynaşıp, konuşmaya başladık… Yaptıklarını dinlerken, o uzun kuyruk su gibi geçti ve ben eşiyle ortak kurduğu bu şirketin yaptıklarına hayran kaldım.

 

Size uygun bütçeyle bir tutam mutluluk hediye ediyorlar. Eminim siz de geçmişte -benim de özel insanlara yaptığım gibi- bir kutuya birçok hediye sığdırmaya çalışmışsınızdır. Ama tabii içini neyle doldursam diye kara kara düşünmüşsünüz, belki de daha fazla para harcamışsınızdır. Gift&More’un yaratıcıları Elif ve Okan yarattıkları konseptlerle sizin hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor.

BU FİKİR NASIL ORTAYA ÇIKTI?

“Sevdiklerimizin özel Günlerinde sadece ‘hediye’ almak ya da sadece ‘çiçek’ göndermek istemediğimizi fark etmemizle birlikte fikrimiz de doğmuş oldu” diyor Elif…

İlk hediye kutusunu bundan 3 yıl önce kardeşleri için tasarlamışlar. Sonrasında kendi mesleklerine devam ederken, eşi Okan; “neden böyle bir şey yapmıyoruz? Çiçek ve hediyeler bir arada olsun, hatta günlük hayatın koşturması içinde ‘ne hediye alsam’ diye düşünmeye vakit bulamayanlar için de biz düşünelim, hediye alışverişini de biz yapalım” demiş ve bu fikri hayata geçirmişler.

HEDİYEM ÖZEL OLSUN İSTİYORSANIZ

“Çiçek mi göndersem, ama hediye de almalıyım… Sadece hediye ile olmaz, ne hediye alsam? Geçen seneden farklı olsun istiyorum…” diyorsanız Gift&More sizin için sevdiklerinize, tüm istediklerini aynı anda sunarak, özel günlerine anlam katıyor.

2015 yılında faaliyete geçen Gift&More; tüm konseptlerinde, doğal ahşap kutularında taze ithal mevsim çiçekleri ve dünyaca ünlü markalardan seçtiği ürünleri kullanıyor. Sevdiklerinize en özel hediyeler ile birlikte çiçek göndermenizi sağlıyor…

Gift&More’un sizler için hazırladıkları konseptler dışında sizin talepleriniz doğrultusunda ‘kişiye özel’ konseptler de hazırlıyor. Peki bunu nasıl yapıyorlar ?

Sizlerden alıcı ile ilgili birkaç minik ipucu alarak alıcıya özel bir konsept oluşturuluyor ve onayınız halinde hazırlanarak alıcıya teslim ediliyor.

Gift&More tüm konseptlerinde sizlerden gelen görselleri çerçeve içinde yada obje üzerinde baskı ile hediye kutunuza ekliyor.

DOĞUM GÜNÜNDEN, YENİ İŞE VE DOĞUMA KADAR…

*Aramıza Hoşgeldin (Yeni Doğan Bebek )
* Yeni iş
*Beauty Box
*Spa Box
*Geçmiş Olsun
*Taraftar Konseptleri
*Gentleman
*Winter is coming
*Organics
*Organic Beauty Box

“Biz Tüm Gift&More konseptlerini aynı ve coşku ile hazırlıyor ,sizlerinde bizi çok seveceğini biliyoruz” diyorlar. Onların yaptıklarını internet siteleri;  www.giftandmore.com.tr adresinden veya sosyal medya hesapları Instagram’dan giftandmore.tr , Facebook’tan gift&more kullanıcı adıyla görebilirsiniz.

 

 

Son güncelleme: 11:02 - 01.02.2016