Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Göz rengi karakteri ele veriyor
Göz rengi karakteri ele veriyor
Hepimiz bir göz rengiyle doğduk ve yaşıyoruz fakat kaçımız göz rengimizin karakterimizi etkilediğini biliyor? İşte göz renklerine göre karakter analizi...
Yaşam 12 Ekim 2017 - 15:04

Mavi Gözler: Mavi gözleri olan kişiler çok arkadaş canlısıdır. İnsanlarla bir arada bulunmayı severler ve yabancılarla kolayca arkadaşlık kurabilirler. Kendilerinden çok emindir. Ne yapması ve yapmaması gerektiğini çok iyi bildiği gibi, neyi isteyip istemediği konusunda hiç kararsızlık yaşamazlar. Bazen biraz bencil oldukları söylenebilir.

gozler-2-custom

Kahverengi Gözler: Kahverengi gözlü kişiler, kendi kendilerine yetebilen insanlardır. İçi boş korkulara, tedirginliklere sahip değildirler. Pek şikayetçi olmazlar ve gereksiz mızmızlanmalar yapmazlar. Ama bir kez içlerindeki mizah yönünü gösterdiler mi insanları kendilerine bağlarlar ve kimse onlardan kolay kolay vazgeçemez.

gozler-3-custom

Yeşil Gözler: Yeşil gözlüler korkusuzdurlar. Ne istediğini çok iyi bilir ve bunu kimseden saklamaz, istediğini de elde eder.Kendilerine olan güvenleri etraflarını sanılandan çok daha etkiler ve insanlarda güçlü bir imaj oluştururlar.

gozler-4-custom

Ela Gözler: Ela gözlü kişiler, çok dikkatlidirler ve her şeyi ayrıntısına kadar düşünürler. İnce hesap yapmak onların işidir. Kimselerin fark etmediği ayrıntıları onlar analiz eder. İnsanları bir kitap gibi okumada üstlerine yoktur. Onların gözünden hiçbir şey kaçmaz.

gozler-5-custom

6662’ye SOZCU yaz gönder, reklamsız sözcü plus’a anında abone ol. (Türkiye'den)