Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Günlük burç yorumları 14 Eylül Çarşamba (Haftalık burç yorumları)
Günlük burç yorumları 14 Eylül Çarşamba (Haftalık burç yorumları)
Günlük burç yorumlarınız Dinçer Güner tarafından sizler için yorumlandı. Günlük burç yorumları ile 14 Eylül Çarşamba günü burcunuz size ne söylüyor, ne gibi tavsiyeler var öğrenebilirsiz. 12 Eylül - 18 Eylül haftalık burç yorumlarınız da haberimizde. İşte günlük burç yorumları...
Yaşam 14 Eylül 2016 - 08:46

Günlük burç yorumları haberimizde. 14 Eylül Çarşamba günü burcunuz size neler söylüyor? Dinçer Güner, burçları yorumlayarak sizlere tavsiyeler veriyor, dikkat etmeniz gereken hususları belirtiyor. Aynı zamanda 12 Eylül – 18 Eylül haftası burç yorumlarına da haberimizdeki linkten ulaşabilirsiniz. Sırasıyla Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunda bugün neler olacak? İşte günlük burç yorumları…

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI TÜM BURÇLAR

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 14 Eylül Çarşamba

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
Arkadaşlıklarınız ve dahil olduğunuz kulüplerdeki haksızlıkların üzerine gidebilirsiniz. Toplum haklarını gözetebilecek bir organizasyona dahil olabilirsiniz. Topluluklar arasında konuşulacak konular genellikle bireyden ziyade toplulukların ve toplumların işleyişini, ilerlemesini amaçlayan detaylar ve teknolojiler olabilir. Ne yazık ki bu enerjiler akşamüzerine doğru düşecektir. Arkadaş ortamlarınızla gerçekleştireceğiniz barışçıl düzenin keyfini çıkarabilirsiniz. Birlikte hoş bir tatil akşamı organize edebilir ve duygusal anlar tadabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
Kariyer hayatınızda ilerici teknolojilerle ilgili proje üretebilirsiniz. Grup enerjisi yüksek olduğundan dolayı yeni bir takım çalışması örgütleyebilirsiniz. Teknolojik gelişmeler ve bireysellikten çok çalışılan kurumun menfaatlerine göre tavır alınan bir hareket olacaktır. Geleneksel çizgiden uzaklaşmadan ilerlemenin esasları temel alınacaktır. Ancak bu olumlu durum akşamüzerine kadar devam edip yerini düşük enerjilere terk edecektir. İyisi mi siz hizmet alanınızdaki çalışanlarla güzel bir tatil akşamı organize edin ve akşam yemeğine çıkın.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
Özellikle toplumu ilgilendiren özgürlük temalarında hukuki yaptırımların destekçisi olabileceğiniz bir gün yaşıyorsunuz. Bu konularda sosyalleşebilirsiniz. Astroloji bugün daha çok ilginizi çekecektir. Havacılıkla ilgili teknolojiler olan yaklaşım yoğunlaşabilir. Uçak yolculuklarına çıkmak için çok özel fırsatlara sahip olabilirsiniz. Akşam saatlerinde enerjiler düşecektir. Siz de gökyüzündeki barışçıl görünüme istinaden çocuklarınız ve eşinizle birlikte kendinizi huzurlu hissedebileceğiniz bir akşam yemeğine çıkabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
Hayatınızdaki krizleri aşmak adına insanlarla temasa geçebilir, sizi özgürlükten uzaklaştıran bazı olumsuzlukların üzerine korkusuzca gidebilirsiniz. Teknoloji kullanımınız yükselecektir. Ortaklaşa elde edilen kazanımlarda yükselişe geçebilmek için teknoloji destekli adımlar atmanız gerektiğini benimseyebileceksiniz. Akşam saatlerinde bu enerjiler düşecektir. Ancak gün içinde başlayıp gelişen huzur ve barışçıl ortam, bilhassa aile büyükleriniz ve akrabalarınızla sürmeye devam edecektir. Bir bayram yemeği size iyi gelecektir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
Bugün ortağınız veya sevgilinizle birlikte sosyalleşebilir, keyifli ve yüksek enerjili ortamların tadını çıkartabilirsiniz. Özgürlük teması yükseleceğinden kendi kendinize de kalmak isteyebilirsiniz. Ortaklığınızı ilgilendiren konularda sıra dışı yöntemlerle işletmenizin başarıya ulaşması adına çalışmalar ve beyin fırtınaları yaratabilirsiniz. Akşam saatlerinde daha içe kapanık bir hal takınabilirsiniz. Ancak gün içinde başlayan huzur ve barış ortamını bilhassa partnerinizle yaşamaya devam edebilirsiniz. Sosyal bir organizasyon size iyi gelecektir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
İş ortamınızdaki insanlarla küçük organizasyonlar yapmak isteyebilirsiniz. Hizmet alanınızda rutinlikten kurtulmak adına önemli aşamalar sağlamayıp ve teknolojik gelişmeler kaydedebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili operasyonlar için olumlu bir süreçtesiniz. Hedeflerinizi gerçekleştirebilmek için kendinizi geliştirmeniz gerektiğini düşünebilirsiniz. Akşam saatlerinde enerji düşecektir. Ancak sizin için maneviyatın yükseleceği hoş saatler başlayacaktır. Başkalarına yardım fikri bu akşamın temasını oluşturacaktır.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
Bugün hayattan aldığınız zevkler daha çok toplumsal olacaktır. Çocuklarınızın dahice planlarına yol göstermekten ve onlarla ilginç konularda sohbet etmekten büyük keyif alacaksınız. Bilim kurgu filmlerine gidebilir, bu türden kitaplarla zamanınızı geçirebilirsiniz. Yaşadığınız aşkla ilgili biraz özgürlük hissine sahip olma düşüncesine kapılabilirsiniz. Akşam saatlerinde enerjiniz bir parça düşse bile barışçıl tavırlarınız ve tutkulu yaklaşımlarınız nedeniyle akşam organizasyonlarında parlayan yıldız gibi olabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
Ailenizle eve tıkılmak bugün sizi sıkabilir. Dolayısıyla onları da kırıp incitmeden özgürleşmenin yollarını aramaya çalışmalısınız. Teknolojik ve çağın ilerisindeki muhabbetlere açıksınız. Bugün mümkünse geçmişten ve eski adetlerden biraz kopmalı, geleceğinizle ve kendinizi konumlandırdığınız ileri bir tarihle ilgili zihin çalışması yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde enerjiler düşecektir. Dolayısıyla ruhsal huzuru aile büyükleriyle birlikte geçireceğiniz etkinliklerle tamamlayabileceksiniz. Huzur içinizden açığa çıkacaktır.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
İnternette bol bol gezinebilir, sosyal medya sitelerinde çeşitli bağlantılar kurabilirsiniz. Medya, internet ve diğer haberleşme araçları üzerinden haberleşmeyle kendinizi tanıtmanız kolaylaşacaktır. Sosyal medya sayfaları hazırlayabilir ve çalışma konularınızı bu şekilde tanıtmanın yollarını arayabilirsiniz. Sınavlara çalışmak için zihniniz hareketli olacaktır. Akşam saatlerinde Ay'ın boşluk etkisinden dolayı bir parça enerjiniz düşse bile arkadaş ortamlarınızdaki barışçıl huzur ortamı sizi sosyal bakımdan zenginleşmiş hissettirecektir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
Maddi kaynaklarınızın idaresi için gelişmiş teknik ve interaktif bankacılık sistemlerini aktif olarak kullanabilir, finansal iletişimlerinizde dikkatli operasyonlar yapmalısınız. Maddi ve manevi değer katabileceğiniz konularda daha özgürlükçü ve statükodan sıyrılmış bir zihin yapısıyla ilerlemeyi seçebilirsiniz. Hayatınızın akışını yönlendirmek sizin elinizdedir. Akşamüzerinden itibaren Ay boşluğu sizi bir parça isteksiz bir hale itecektir. Yapmanız gereken tek şey kendinizi akışa bırakmak ve kariyer başarınızı düşünmektir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
İletişimi bol ve hareketli bir gündesiniz. Sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla, sosyal gruplarınızla bağlantıda olarak, sohbet ederek, entelektüel, kültürel ve zihinsel ilgi alanlarınıza yönelik bir gün geçirebilirsiniz. Bireysel ve özgür hissetmek isteyebileceğiniz bir gün olmasına karşın topluluklar arasında bireysel zenginliğinizi ortaya koyabileceğiniz bir aşamadasınız. Hayatınızın krizlerini fırsata çevirebilirsiniz. Akşamüzeri enerjiler düşebilir. Ancak siz barışçıl bir zihin yapısıyla gireceğiniz entelektüel ortamlarda parlayabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
Enerji çalışmaları yapmakla, akapunktur, alternatif tıp yöntemleri uygulamakla etkin sonuçlar alabilirsiniz. Arkadaşlarınız sıra dışı fikirlerinize destek vermeye çalışacaklardır. Öncelikli olarak zihinsel çalışmalar ve astroloji seansları için çok uygun bir gündesiniz. Yalnız başınıza kalmak istediğiniz, ancak bu durumda bile zihin egzersizlerini bırakmayacağınız bir gündesiniz. Akşamüzeri Ay boşluğu nedeniyle enerjiniz düşebilir. Akışta kalıp iç huzurunuza çekilmek en akıllıcası olacaktır. Sezgileriniz size ışık tutacaktır.