Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Güzelliğin püf noktası
Güzelliğin püf noktası
Saç spreyinizi ojelerinizi hızlı kurutmak için kullanabilirsiniz
Yaşam 6 Şubat 2016 - 10:05

Anıl ÇIRPAN

Saç spreyinizi ojelerinizi hızlı kurutmak için kullanabilirsiniz.

Koyu renk ruj kullanıyorsanız bardağınızda iz kalmasını azaltabilirsiniz. Ruju sürdükten sonra peçeteyi katlayıp dudaklarınızın arasına sıkıştırıp fazla yağını alın. Rujunuza yakın tonda bir göz farını dudağınıza sürüp ruju sabitleyebilirsiniz.


Oturduğunuz yerde de kalori yakmak isterseniz tarçınlı ballı çay içebilirsiniz. 1 tatlı kaşığı tarçının üzerine kaynar suyu döküp karıştırın, yakmayacak sıcaklığa geldiğinde 2 tatlı kaşığı balı karıştırın. Günde iki kere içebilirsiniz.

Gür ve dolgun saçlar hayalinizse, erkeklerin kullandığı tıraş köpüğü imdadınıza yetişebilir! Kıl köklerini beslediği için kılların daha sert çıkmasına neden olan tıraş köpüğünü saçlarınıza sürüp maske gibi yarım saat bekletip durulayın.

Banyoda ayak topuklarınızı ponza taşıyla ölü deriden arındırdıktan sonra şampuanla ovalarsanız ayak bakımızın daha uzun süre dayanacaktır.

Sabahları yüzünüzü sodayla yıkarsanız cildiniz canlanacaktır.

Son güncelleme: 10:44 - 06.02.2016
Etiketler