Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hayata dair her şey bu yaz kampında
Hayata dair her şey bu yaz kampında
Çocuklara, bilimsel deneylerden yemek yapmaya kadar pek çok şey öğretecek bir yaz kampı...
Yaşam 9 Haziran 2016 - 11:03

Çocuklarınızın bu yaz; İtalyan usulü spagetti pişirmeyi öğrenmesini, yaşadığı şehri yeniden keşfetmesini, robot yapmasını ve spor yaparak sağlıklı aktivitelere katılmasını ister misiniz? Bunların hepsini yapabileceği Minopolis Yaz Kampı, çocuklara yaz boyunca istedikleri kadar eğlenme ve öğrenme şansı tanıyor.

Çocuklarının yaz aylarında, hem okul disiplininde eğitim almasını hem hayata dair deneyimler kazanmasını hem de eğlenmesini isteyen aileler, onlar için kamp arayışına giriyor. İstanbul  Bakırköy Marmara Forum'da yer alan Minopolis Çocuklar Şehri de tam bu noktada anne-babaların bu isteğine cevap veriyor. 9 temaya sahip kamplarda 11 hafta boyunca bilimden spora, sanattan teknolojiye kadar pek çok konuda deneyim biriktirme şansını yakalıyorlar…

EĞLENCE VE BİLİM BİR ARADA

robot

Yemek Pişirme Sanatı, Haydi Yelkene, Acil Kurtarma Kampı, Sahnenin Merkezine Lütfen, Şehirde Çiftlik Hayatı, Konuşan Kuklalar, Yaşasın Ben Artık Bilim İnsanıyım, Açık Alan Dedektifleri ve Teknokul Robotik temalarından oluşan kamp, 11 hafta boyunca çocuklara o haftanın temasına uygun bir içerik sunacak. Örneğin Şehirde Çiftlik Hayatı kampına katılan çocuklar; kümesten yumurta toplayacak, süt sağacak, ağaç dikecek, sebzelerin bakımını yapacak…

HER ZAMAN SPOR…

yelken

Minopolis Yaz Kampı'nda çocuklar doyasıya spor yapma imkanı da bulacak. Tüm temalarda haftanın bir günü yüzme, basketbol, voleybol ve daha birçok sportif aktivite yer almakta. Minopolis İstanbul Yaz Kampı'ndaki sportif aktiviteler; Arel Koleji Spor ve Kültür Kompleksi'nde yer alan ozon dezenfeksiyon sistemine sahip kapalı yarı olimpik yüzme havuzu, 600 seyirci kapasiteli Tenis-voleybol-basketbol-hentbol salonu, 1200 kişilik konferans/tiyatro salonu ve fitness salonunda yapılacak.