Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hayatı sıkmadan yaşa!
Hayatı sıkmadan yaşa!
Dimes, içeriğinde katkı maddesi olmayan sıkma meyve sularıyla fark yaratıyor. T
Yaşam 25 Mart 2016 - 00:39

Kahvaltı sofralarını daha leziz hale getirmek için harekete geçen Dimes, içeriğinde katkı maddesi olmayan sıkma meyve sularıyla fark yaratıyor. Tamamen yerli meyvelerden üretilen yeni Dimes Moments meyve suyu serisinde sıkma portakal, çekirdekleriyle sıkılan tek sıkma nar, evde rendelenerek sıkılmış gibi yoğun kıvamlı ve lif kaynağı sıkma elma yer alıyor.

HAYATA başka açıdan bakan Dimes, hayatın basit anlarını farklılaştırmak ve tüketicilerine her zaman daha iyisini sunmak için çalışıyor. Meyveye olan tutkusu ve meyvenin mucizesine olan inancıyla sektörde yeniliklere öncü olmaya devam ediyor. Tüketicilerden gelen beklentiler doğrultusunda yaratılan Dimes Moments, markanın meyveye en yakın ürünleri üretmek adına yaptığı yatırımların başarılı bir sonucu.

Tüketicinin tercihi

Dimes Moments, 2016 yılında, sıkma ürün kategorisi içinde en çok tercih edilen meyve suyu markası oldu. Kendisi ve sevdikleri için iyi seçimler yapmak isteyen, hayatın içinde doğallığa önem veren, yeni tatlara ve farklılıklara açık olan herkes için Dimes Moments raflarda!

58 yıldan bu yana…

Aydın'ın Sultanhisar ilçesinde kurduğu meyve işleme fabrikasıyla meyve üreticisine daha yakın olan marka, aynı tesiste yüzde yüz yerli meyveyi mevsiminde sıkıp şişeliyor. Dimes, meyve işleme fabrikasında sıkabilmek için, yerli meyve üreticisinden yılda 30 bin ton ton portakal, 7 bin ton nar ve 20 bin ton elma tedarik ediyor. %100 meyve içeren, şeker ilavesiz, hiçbir katkı maddesi içermeyen sıkma meyve sularıyla Dimes, 58 yıllık uzmanlığını kahvaltı sofralarına taşıyor.

Dimes Moments, 2016 yılında, sıkma ürün kategorisi içinde en çok tercih edilen meyve suyu markası oldu*. Kendisi ve sevdikleri için iyi seçimler yapmak isteyen, hayatın içinde doğallığa önem veren, yeni tatlara ve farklılıklara açık olan herkes için Dimes Moments raflarda!
*Nielsen YTD 2016 sıkma kategorisi Türkiye satış datasına göre