Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İkizlerin acı kaderi
İkizlerin acı kaderi
Park ettikleri otomobilin içerisinde arkadan gelen bir aracın çarpması sonucu ölen Deniz ve Seyit Çekirge çiftinin ikiz kızlarının acısı dinmiyor
Yaşam 5 Şubat 2016 - 01:43

Dikkatsizlik ve aşırı hız

Bursa'da Deniz ve Seyit Çekirge çifti, geçen ağustos ayında 5 yaşındaki ikiz çocuklarından Beren'i yakınlarına bırakırken, Ceren'i yanlarına alıp şehir turu yapmak istedi. Çekirge çifti, Mudanya Yolu üzerinde etkili olan orman yangınını izlemek için yol kenarına park ettikleri araçta yangını izlerken, park halindeki araca arkadan gelen bir otomobil çarptı.

Ceren hafif yaralandı

İddiaya göre aşırı hız yapan ve zikzak çizerek gitmekte olan Ercan Mandıracı yönetimindeki otomobil kazada şoför koltuğunda oturan Seyit Çekirge ile yanında bulunan eşi Deniz Çekirge'nin ölümüne, ikiz kızlarından Ceren'in de yaralanmasına neden oldu. Aynı kazada hem anne hem de babalarını kaybeden ikizlere şimdi aile büyükleri bakıyor.

<

Ölüm bile ayıramadı

Büyük bir aşkla evlenen Deniz ve Seyit çiftinin mutlulukları ikiz kızları Ceren ve Beren’le taçlanmıştı. Çifti ölüm bile ayıramadı ama trafik terörü evliliklerinin meyvelerini hem öksüz hem de yetim bıraktı.

15 yıla kadar hapis cezası isteniyor

Kazada ölüme neden olmak suçlamasıyla hakkında dava açılan Ercan Mandıracı’nın yargılanmasına başlandı.

İkizlerin mutluluğu fotoğraflarda kaldı

Anne ve babalarını aynı kazada kaybeden talihsiz ikizler Ceren ve Beren kardeşler bu mutlu aile tablosunu artık sadece fotoğraflarda görüyor. Altı yaşına basan ikizlere artık aile büyükleri bakıyor.

Son güncelleme: 08:55 - 05.02.2016