Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İnadına zayıfladı
İnadına zayıfladı
Denizli’de yaşayan Ezgi Çetin (28), iş başvurusu için gittiği kurumda yöneltilen “Koltuğa sığmıyorsun, nasıl çalışacaksın?” sorusunun ardından tüp mide ameliyatı oldu. Çetin, bir yılda 68 kilo verdi.
Yaşam 22 Mayıs 2016 - 22:46

Ezgi Çetin, kilo verdikten sonra sosyal medya hesaplarında takipçi sayısının arttığını ve insanların nasıl kilo verdiğini sorduğunu söyledi.

SPORLA DESTEKLEDi

Yönetici asistanlığı bölümü mezunu Ezgi Çetin, babasını kaybettikten sonra sürekli kilo alarak geçen yıl 125 kiloya kadar çıktı. Kilosu yüzünden iş bulamayan Çetin, son olarak gittiği iş görüşmesinde “Koltuğa sığmıyorsun” sözlerine içerleyip kilo vermeye karar verdi. Tüp mide ameliyatı olan Çetin, sporla desteklediği bir yıllık programın sonunda 125 kilodan 57 kiloya düştü.

GIPTAYLA BAKIYORLAR

Kilo verdikten sonra özgüveninin yerine geldiğini söyleyen Çetin, “Üniversite yıllarında çok sıkıntı çektim. Kilom yüzünden öğrenim sürem uzadı, arkadaş bile bulamıyordum. İnsanlar benimle dalga geçiyordu.  Şimdi 57 kiloya düştüm. Benimle daha önce konuşmayanlar şimdi gıptayla bakıyor” diye konuştu.  DHA

Son güncelleme: 22:47 - 22.05.2016