Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İstanbul’a yayılacak kahve kokusu için geri sayım başladı
İstanbul’a yayılacak kahve kokusu için geri sayım başladı
İstanbul Coffee Festival Ekim ayında Küçükçiftlik Park’ta.
Yaşam 26 Eylül 2016 - 11:39

İstanbul Coffee Festival, bu yıl 6-9 Ekim 2016 tarihleri arasında Küçükçiftlik Park'ta düzenleniyor. 200'e yakın kahveyle ilgili markanın yer alacağı festivalde tadım ve ikramlar, baristalardan gösteriler, akustik konserler,  özel tasarım ürünler, workshop ve seminerler, sanat sergisi gibi
etkinlikler yer alıyor.

festg
Türkiye'nin önde gelen yaratıcı etkinlik ajanslarından dsm group, 6-9 Ekim 2016 tarihleri arasında kahveye dair her şeyin yer aldığı İstanbul Coffee Festival'i Türkiye'nin lider markası Paşabahçe ana sponsorluğunda Küçükçiftlik Park'ta düzenliyor. Festival biletleri Biletix üzerinden satışa sunuluyor.

Özellikle 3'üncü dalga kahve akımının önde gelen markalarını ve bu akıma bağlı yaşam kültürünü tek çatı altında toplayan İstanbul Coffee Festival'de İstanbul'un önde gelen nitelikli kahve dükkanları, çekirdek kahve markaları, kahve makinesi üreticileri, kahve yanı lezzetler ve tasarım ürünleri yer alacak. Festivalde tadım ve ikramların yanı sıra interaktif workshoplar, profesyonel eğitimler, seminerler, akustik konserler, SCAE Şampiyonası, sanat performansları gibi daha birçok ilgi çekici etkinlik yer alıyor.