Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kadın i̇sti̇hdamı i̇çi̇n özel proje
Kadın i̇sti̇hdamı i̇çi̇n özel proje
İstanbul Beylikdüzü’nde yaşayan kadınların istihdam edilmesini hedefleyen “İş’te Destek” Projesi’nin tanıtımı Beylikdüzü Kültür Merkezi’nde gerçekleşti
Yaşam 5 Şubat 2016 - 06:07

İstanbul Beylikdüzü'nde yaşayan kadınların istihdam edilmesini hedefleyen “İş'te Destek” Projesi'nin tanıtımı Beylikdüzü Kültür Merkezi'nde gerçekleşti. Lansmanda; Beylikdüzü Kariyer Merkezi'ne (BEYKAM) entegre bir şekilde kurulan “İş'te Destek Birimi” hakkında bilgiler veren Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Türkiye'de kadınların istihdam oranı %31. Bu üzücü bir istatistik. Özellikle yerelde kadınların iş gücüne katılımını arttırmak için büyük bir çaba sarf ediyoruz” diye konuştu. Beylikdüzü'nde yaşayan 18-45 yaş arası iş arayan 350 kadının, 60 kadar işletmede istihdam edilmesi hedeflenen “İş'te Destek” Projesi'nin tanıtımına vatandaşların yanı sıra CHP İstanbul Milletvekili Bihlun Tamaylıgil de katıldı.

Programın sonunda Başkan İmamoğlu, desteklerinden ötürü Milletvekili Tamaylıgil'e plaket takdim etti.