Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kadınlar ‘spora teşvik’ için koşacak
Kadınlar ‘spora teşvik’ için koşacak
Nike, kadınları spor yapmaya teşvik etmek için düzenlediği sıra dışı etkinlik serisi “NikeWomen Victory Tour” ile geçtiğimiz yıl dünya çapında 200.000’den fazla kadını harekete geçirdi.
Yaşam 2 Haziran 2016 - 15:08

Bu yıl Atlanta'dan Hong Kong'a, Sydney'den Los Angeles'a 19 farklı şehirde düzenlenecek NikeWomen Victory Tour kapsamında, 5 Haziran 2016 Pazar saat 9:34'te Caddebostan'da gerçekleştirilecek 5km ve 10km'lik koşuda binlerce kadın koşacak.

kosu-ic

Bostancı Sahili'ndeki toplanma alanında başlayıp, Bağdat Caddesi boyunca devam edecek koşuda katılımcılar hedeflerine göre 5km veya 10km parkularında koşabilecek.

kosu-ic-2

Koşuya kayıt adresi olan nike.com/istanbul’dan yarışa kadar gerçekleşecek olan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz. İstanbul'un yanı sıra aralarında Rio de Janeiro, Şangay and Los Angeles gibi şehirlerin de bulunduğu NikeWomen Victory Tour, dünyanın en geniş kadın etkinlik serisi olma özelliğini taşıyor.

kosu-parkur