Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kangal köpeği sıpaya annelik yaptı
Kangal köpeği sıpaya annelik yaptı
Merhamet, sadece insanlarda görülen bir duygu değilmiş…
Yaşam 13 Mayıs 2016 - 01:17

Merhamet, sadece insanlarda görülen bir duygu değilmiş… Muş'ta arazide bulunan sahipsiz sıpaya götürüldüğü çiftlikte üç gün boyunca Kangal cinsi bir köpek annelik yaptı.

45

EMZİRMEYE BAŞLADI

MUŞ'ta yaylaya giden göçerlerin sürüsünden ayrılıp kaybolduğu sanılan sıpa, Serhat Aşar ve çocukları tarafından bulundu. Yorgun ve aç olan sıpayı çiftliğine alan aile, karnını doyurduktan sonra çiftlikte bakmaya başladı. Sıpa bir süre sonra çiftlikteki yeni doğum yapmış Kangal köpeğinin etrafında dolandı. Kangal da etrafında dolaşan sıpayı emzirmeye başladı.

46

ÜÇ GÜN SONRA KAYBOLDU

ÇİFTLİK sahibi bu duruma çok şaşırdı ve cep telefonuyla o anları kaydetti. Çocuklar sıpayı çok sevdi ve sahiplendi. Kangal anne, sıpa ve çocuklar her dakikalarını birlikte geçirmeye başladılar. Ancak köpek, sıpaya üç gün annelik ettikten sonra sıpa kayboldu. Cep telefonuyla kaydedilen sıpanın görüntüleri aileye hatıra kaldı… DHA

47714