Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kemal Doğulu hastaneye kaldırıldı! Kemal Doğulu’nun durumu nasıl?
Kemal Doğulu hastaneye kaldırıldı! Kemal Doğulu’nun durumu nasıl?
Kemal Doğulu'nun merdivenlerden düştüğü ve Taksim'de bulunan özel bir hastaneye kaldırıldığı belirtildi. Kemal Doğulu'nun sağlık durumunun ciddi olduğu ifade edildi.
Yaşam 15 Haziran 2016 - 23:15

Ünlü modacı Kemal Doğulu, Beyoğlu'nda Pürtelaş Hasan Efendi Mahallesi Vişne Sokak'taki evinden dün akşam çıkarken merdivenlerden düştü. Ev sahibi tarafından kanlar içinde yerde bulunan Doğulu, Taksim Acıbadem Hastanesi'ne kaldırıldı. Yaşanan olay sonrası ambulans ile Taksim’de özel bir hastaneye kaldırılan Kemal Doğulu’nun sağlık durumuyla ilgili haberleri alan yakın dostları Demet Akalın ve Çağla Şıkel sosyal medyadan dostlarının durumuyla ilgili bilgi verirken, hastaneye koşan Şıkel, buradan yaptığı paylaşımda; “Kemalimiz gayet iyi hayati tehlikesi yok, sadece müşade altında. Rabbim şifa versin yanındayız kuzum” yazarak ünlü modacının sağlık durumu hakkında da bilgi vermiş oldu.

kemal-dogulu-ic

‘OMURİLİĞİ HASAR GÖRMÜŞ OLABİLİR’

Öte yandan, ünlü tv prodüktörü Armağan Çağlayan da Twitter’dan konuyla ilgili açıklama yaptı ve “Kemal Doğulu’ya üzüldüm yahu. Vücudunda çatlaklar varmış. Omuriliği hasar görmüş olabilirmiş. Düştüğünde bulunana kadar çok kan kaybetmiş” dedi. Kemal Doğulu, bir dönem Tv8’de ekranlarında yayınlanan ve severek takip edilen İşte Benim Stilim adlı yarışmada jüri üyesi olarak bulunmuştu.

KEMAL DOĞULU KİMDİR?

Kemal Doğulu, 14 Ekim 1979 tarihinde Mersin'de beş çocuklu bir ailenin 1 numara oğlu olarak doğmuştur. Biri kız 5 kardeşin en büyüğüdür. Oyuncu Kadir Doğulu kardeşidir. Annesi ev hanımı, babası işçi emeklisidir.

Son güncelleme: 09:19 - 16.06.2016