Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kermit kovuldu!
Kermit kovuldu!
Dünyaca ünlü Muppet Show karakterlerinden Kurbağa Kermit'i seslendiren Steve Whitmire işinden kovuldu. Whitmire, "Kermit'i asla terk etmeyi düşünmediğimi bilmenizi istiyorum" dedi.
Yaşam 14 Temmuz 2017 - 14:13

The Muppets'ın kurbağa karakteri Kermit'i seslendiren Steve Whitmire işinden kovuldu. The Guardian'da yer alan habere göre, 1990 yılında Jim Henson'ın ölümünden sonra günümüze kadar Kermit' seslendiren Whitmire, gelecek Ekim ayında Kermit'in kadrosu değişeceği için işinden oldu.

Steve Whitmire kendi internet bloğundan bir yazı yayınladı. Yazıda, ” Benim için The Muppets bir meslek, bir kariyer, hatta bir tutku değil; kaçınılmaz, inkâr edilemez, direnişçi bir çağrıydı. 19 yaşından beri içinde bulunduğum bir işti. Oynadığım oyunun en başında olduğumu hissediyorum. Ve The Muppets'ı seven herkese, Kermit'i asla terk etmeyi düşünmediğimi bilmenizi istiyorum” dedi.

The Muppets Studio, Time dergisine verdiği bir demeçte konuyla ilgili olarak, ” Kurbağa Kermit'e ve pazarlamasına verdiği katkılarından dolayı Steve'e teşekkür ediyoruz. Gelecekteki işleri için ise iyi dileklerimizi sunuyoruz” şeklinde konuştu.