Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kıbrıs festivale doydu
Kıbrıs festivale doydu
“Meze, eğlence, muhabbet bir arada bir adada” sloganı ile Kıbrıs festivale doydu!
Yaşam 5 Haziran 2016 - 15:49

College Entertainmentin düzenlediği Corporate Weekend etkinliği, 7 gün boyunca Lefkoşa, Girne, Gazimağusa, Güzelyurt, Güney Mesarya ve İskele'de birbirinden renkli etkinliklere sahne oldu.

“Meze, eğlence, muhabbet bir arada bir adada” sloganı ile düzenlenen bu yıl finalin adı muhteşem Latin Alaturca performansı ile Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars oldu. Festival boyunca Kıbrıs'taki sevenlerin büyük beğenisini toplayan Eril Cambaz, festivale özel lezzetlere şarkıları ile eşlik ederek misafirlerden tam not aldı. Festivalin yıldızı İrem Derici, Girne Limanı'ndaki açılış gecesinde sahnelediği muhteşem performansı ile binlerce kişiyi büyüledi.

Corporate Weekend Kıbrıs’ta Ayhan Sicimoglu & Latin All Stars bu yılki finale imzasını attı. Girne'deki Ambiance Restaurant'ta sahne alan Ayhan Sicimoglu & Latin All Stars, Latin Alaturca performansları ile eşsiz bir festival
kapanışı yaptı.