Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kinezyoloji ile doğru beden eğitimi başlıyor
Kinezyoloji ile doğru beden eğitimi başlıyor
Kinezyoloji etkinliği 2-3 Nisan'da gerçekleşiyor.
Yaşam 25 Mart 2016 - 12:14

B-fit, egzersiz yoluyla kadının toplumdaki kimliğini güçlendirmek amacıyla, 2-3 Nisan'da İrlandalı Siobhan Guthrie'nin kurucusu olduğu, Kinesiology Zone etkinliği ile bireyleri doğru beden eğitimi ve sağlık bilgisi ile güçlendirmeyi amaçlıyor.

Kinezyoloji etkinliği Foto: Bülten

Yaşadığımız ve anlam veremediğimiz düşünce ve duygularımızın kökeni bilinçaltı inançlarımızda yatmaktadır. Bu eğitimde amaçlanan ise; sabote eden bilinçaltı inançlarının bireyin destekleyen inançlara dönüştürme becerisi kazanmasının yanı sıra, zihin gücünü ve belleğini geliştirmeyi öğrenmesi, beden kaslarının, organlarının enerji boyutuyla daha yakından tanışması ve bedeninin bütünsel işleyiş sırlarını keşfedecek olmasıdır.

Bedenimiz muhteşemdir ve her zaman en iyi şekilde çalışmak için kurgulanmıştır.
2-3 Nisan'da gerçekleşecek Kinezyoloji etkinliği Sistematik Kinezyolojiye giriş için hızlı ve etkili bir içerik sunmaktadır. Etkinlik süresince, yemek ve beslenmeden stres yönetimine kadar geniş bir yelpazede konular ele alınacaktır. Yanlış yaşam tarzın bir süre sonra kronikleşmiş hastalıklara sebebiyet vermektedir. Çoğu sağlık probleminde sindirim sistemi ve bağırsaklar zarar görür, Kinezyoloji ile sindirim sitemimizi yönetmenin yanı sıra stresle başa çıkmayı öğreniriz. İki gün sürecek etkinlikte, birçok farklı ve bilgilendirici seans ile bedeninizi tanıyacak, anlayacak, ve sorunları çözeceksiniz. Etkinlik, sağlıklı yaşama ilgi duyan katılımcılara farkındalık, spor ve sağlık sektörlerinde görev yapan profesyonellere de yeni yetkinlikler kazandıracaktır.